Wpis z mikrobloga

@UlfNitjsefni: jeżeli wcześniej w tym telefonie miałeś zasieg to #!$%@? stacja bazowa, jeżeli wcześniej miałeś inny tel to w nowym prawdopodobnie masz włączone tylko 3g i to 3g nie jest obsługiwane w twojej miejscowości
@crosfire: u innych tzn?

miałem przed chwilą coś takiego, że przy wyszukiwaniu ręcznym sieci miałem po dwie sieci każdego operatora 3G i 2G wybrałem 2G i zarejestrował jeszcze raz, i pojawiła się ikonka 3G z połączeniem, ale dalej nie mogę dzwonić.
@UlfNitjsefni: nie no jeśli jest zasięg przy 3g to znaczy że obsługuje 3g, w innym wypadku było by off zamiast wskaznika zasięgu,

u innych ludzi, w sensie że w ich telefonach, czy też mają problem z ta siecią ;p
@crosfire: ok sprawa ma się tak, zacząłem kombinować. I mam do wyboru dwa typy sieci 2G i 3G, w 3G nie działa, w 2G działa jak przełącze u siebie w domu czyli musiało siąść coś związanego z 3G u mnie w mieście. Ale czemu nie przechodzimi z automatu na 2G?

Kolejny problem, to że jak ustawiam ręcznie 2G to i tak po 2 minutach się przełącza na 3G :<
@UlfNitjsefni: powinieneś mieć opcję tylko 2g która bez wzgledu na wszystko nie zmieni się na 3g.. pewnie dzieje się coś takiego, że odbiera informację o sygnale 3g i się w jego tryb przełącza, ale to że on nie działa to już inna sprawa..
@UlfNitjsefni: to wbrew pozorom dość częsta usterka, ale rzadko zdarza się że 3g coś tam nadaje przez co tel zamiast uruchomić się w 2g oraz oszczędzić nerwów to nie wie w jaki tryb się ustawić.