Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tydzien temu rozstałam sie z #niebieskipasek, bo przeszkadzała mu moja mame. Nie akceptowała tego związku, wysłała do niebieskiego kilka smsow i na tym sie skończyło. Przejął sie za bardzo tym wszystkim i mnie zostawił. Myślicie, ze dobrze zrobił, ze poddał sie tak szybko?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a co, mial ryzykowac wieczne #!$%@? sie tesciowej, skoro sama nie moglas jej utemperowac? zaden normalny facet nie pojdzie na cos takiego. teraz wyobraz sobie, ze ty mialabys sie spotykac z mamisynkiem...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo dobrze zrobil, w moim przypadku moze oprocz tego ze niedoszla tesciowa sie #!$%@? to jeszcze moja ex strasznie sie sluchala swojej matki. Myslalem ze po paru latach sie zmienila, ale wszystko to jak krew w piach. A ze zwykle jaka matka taka corka, do tego jej ociec jest pantoflem, to stwierdzilem ze trzeba powiedziec dosc
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a Ty co zrobilas w tym temacie? Powiedzialas mamusi co myslisz o jej zachowaniu i gdzie sie powinna zglosic ze swoim wpieprzaniem sie?
Postaw sie na jego miejscu, ja mu sie nie dziwie. Pewnie tym odejsciem Cie sprawdzal, czy i jak zareagujesz. Jak go kochasz to walcz, jak nie to siedz z mamusia.
  • Odpowiedz