Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mniejsza o moją mordę, ale czy mając 172 cm wzrostu mam czego szukać na #tinder #badoo #sympatia czy z portali randkowych pozostaje mi jedynie Roksa? Podobno takie coś jak na załączonym obrazku jest na porządku dziennym nawet jak loszka ma metr pięćdziesiąt.
#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mniejsza o moją mordę, ale czy mają...

źródło: comment_fYMtcEn8CXsry0qBDQClNETD99QZhsAE.jpg

Pobierz
  • 50
dodajekomentarz: Jeśli masz mniej niż 180 cm wzrostu i/lub jesteś mniej niż 7/10 z mordy to dla własnego zdrowia psychicznego lepiej odpuść sobie podrywanie w internecie. Wiem, że teraz to coraz popularniejszy sposób nawiązywania znajomości, ale on promuje jedynie samców alfa i dziewczyny od przeciętnych w górę. Prędzej wyrwiesz coś "na żywo" niż w sieci.

BTW z mojego doświadczenia im loszka niższa, tym większe ma parcie na wysokiego faceta ;)

To
@AnonimoweMirkoWyznania: Akurat dziewczyna ze zdjęcia wygląda na dość wysoką (takie ma proporcje), więc trudno się dziwić, że szuka wysokiego faceta. Po pierwsze każda dziewczyna chce być mniejsza od swojego faceta, bo nawet szczupła dziewczyna przy facecie drobnym będzie wyglądała krępo, po drugie 10 cm różnicy to minimum pozwalające na założenie butów na wysokim obcasie bez wyglądania głupio. Nie rozumiem hejtu na tą dziewczynę.
Nicko: Stary, mam poniżej 170, a bywałem z takimi loszkami, ze głowa mała (w tym ze dwie sporo wyższe i starsze), obecnie jestem od paru lat z kobieta, za ktora tez sie każdy obraca... Wzrost nie ma znaczenia, jeżeli masz spoko charakter, jesteś przystojny i masz cos w głowie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwisz się, że dziewczyny patrzą na wzrost a sam nazywasz te które mają 160cm karzełkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z resztą o gustach się nie dyskutuje, niektórych kręcą tylko dziewczyny z miseczką C+ a niektóre dziewczyny podniecają tylko faceci 180+, tak jak patrzenie przez pryzmat biustu jest niesprawiedliwe, tak i przez pryzmat wzrostu, ale nic już z tym nie zrobimy, każdy ma swoje upodobania.

Sama spotykałam
@AnonimoweMirkoWyznania: No i widzisz: podobnie jak duże cycki nie znaczą, że laska jest dobra w łóżku, ale za to fajnie wyglądają, analogicznie jest ze wzrostem u faceta: robi dobre pozory.
Nie ma co wałkować tematu, jedna dziewczyna nie spotka się z facetem bez brody inna z niskim, jeden facet będzie preferował brunetki inny te z dużym biustem. Życie.
Anon3 : @solomiya: ja się z tobą zgadzam, mimo że sam nie mam tych magicznych 180 to rozumiem że każdy ma gusta i czasem się mówi trudno. Myślę że hejt na nią wynika głównie z tego że przedstawia swoje preferencje w co najmniej niezbyt miły sposób (takie zamaskowane "jak nie masz 180 to jesteś gorszy")

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
MagnitudeZero: O Jezus, pewnie znowu się złapałem w pułapkę atencyjną ale gdy Ciebie widzę to znów zaczynam wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję, że lubisz "kryminalistów". Łobuz kocha mocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Pozdrawiam ze sztumu, @MagnitudeZero

PS: Roksa to nie jest portal randkowy tylko burdel XD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Mniejsza o moją mordę, ale czy mając 172 cm wzrostu mam czego szukać na #tinder #badoo #sympatia czy z portali randkowych pozostaje mi jedynie Roksa?


@AnonimoweMirkoWyznania: TL;DR To są gównoportale

Weźmy pod uwagę Twoją osobę, mamy dwa przypadki:

1. Masz problemy by wyrwać kobietę
2. Nie masz problemów by wyrwać kobietę

Zacznijmy od 2 bo jest prostszy - jeśli nie masz problemów by wyrwać kobietę, to te portale to jest najgorsze
@MagnitudeZero: Fug, nie zrozumiałem pytania, nie zobaczyłem podpisu pod zdjęciem i zrobiłem z siebie głupca. Jasne, że mając 172 cm masz szansę. Większość mężczyzn jest wysoka. Sam mam kilku wysokich kolegów. Nawet ja mam ponad 190 cm. Z tym, że nigdy mi nie przeszkadzało kryterium wzrostu. Nie wiem co wy z tym macie. Mógłbym mieć bardzo niską dziewczynę i nie miałbym z tym problemu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop