Wpis z mikrobloga

@fidelxxx: oglądam z bezpiecznej odległości to co dzieje sie w Polsce.I takie wpisy jak twoj utwierdza mnie w przekonaniu ze to co sie dzieje na polskiej scenie politycznej przypomina piaskownice.Jedni zabrali drugim zabawki i jest płacz
@letitbe: to jest #!$%@? zabawne jak władza potrafi mieć w #!$%@? zasady wydawania publicznych pieniędzy i ich zasadność. Jest helikopter to lecim bo rządzim, kto tam by patrzył, że to policyjny, finansowany w określony sposób na określone cele. #!$%@?, jesteśmy partia, jesteśmy władza, jedzie ksiądz do nas - damy limuzynę ministerstwa, leci prezes - damy helikopter policji, stawiamy pomnik - damy żołnierzy. No nic mnie tak nie #!$%@? jak to plucie
w 2003 juz wyjechalem


@spokojnie_to_ja: Co za radość kiedy emigrant interesuje się losem ojczyzny którą zostawił 13 lat temu. Masz może dobre rady jak mamy żyć w swoim kraju? Jak sobie radzić masz pomysł na dobrą zmiane? Bo wszystkich interesuje Twoje zdanie które ma tutaj ogromne znaczenie! Dzięki że jesteś. Przesyłam Ci pozdrowienia z Polski daleko tam do Ciebie