Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na berlińskim koncercie Bruce Springsteena. Sporo mnie to kosztowało, ale cóż...Marzyłem o tym od dawna, ale dopiero teraz mogłem spełnić marzenie :) Wiecie co? To było coś pięknego. Gość 68 lat, forma FENOMENALNA. Grał 3h 20 minut, bez nawet minutowej przerwy (przed bisami na 30sek. zgasło światło), głos jak dzwon. 33 piosenki. Bruce był fenomenalny, biegał między publicznością, śpiewał z małym niemiaszkiem (pic rel.), tańczył z jakąś młodą Helgą, pił piwo z publiką, a najlepsze w tym było to, że sprawiało mu to radość. Na jego twarzy uśmiech od ucha do ucha cały czas, było widać że nie robi tego dla kasy czy fejmu. Robił to dla tych 65tys. ludzi którzy przyszli zaśpiewać z nim "Born in the USA", zupełnie jak 28 lat temu, kiedy występował we wschodnim Berlinie po tamtej stronie muru. Ten gość to żywa legenda.
#muzyka #koncert #springsteen
kubas_782 - Wczoraj byłem na berlińskim koncercie Bruce Springsteena. Sporo mnie to k...

źródło: comment_jso1jYf1EGE7mJlQMou5gIjuhYLCDb9E.jpg

Pobierz
  • 7
@jurabos warto, naprawdę :) polecam berlin następnym razem, bo Pl chyba nie doczekamy...cała impreza może z 8stow wyniosła łącznie z dojazdem i piwerkiem na miejscu ;) jakbyś się zdecydował na ekonomiczny wariant to w 5 stowach sie zmiescisz :)
@kubas_782: Miałem okazję być na jego koncertach w Pradze w 2012 i Lipsku rok później i nie mam wątpliwości, że nie da się trafić na nic lepszego. Koncerty tego faceta to jest coś magicznego i wątpię, żebym kiedykolwiek miał szansę być na choć w połowie tak dobrym koncercie innego zespołu.
@Paszko_Rymbaba: Wam się nie mieści w głowach że DA SIĘ robić to co się kocha, i PRZY OKAZJI na tym zarabiać?

@kubas_782:

a najlepsze w tym było to, że sprawiało mu to radość. Na jego twarzy uśmiech od ucha do ucha cały czas (...)

E tam, pewnie był naćpany ( ͡° ͜ʖ ͡°)