Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: co? dziewczyno idź do szkoły, bo chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem xD napisałam, że mam w dupie to czy ktoś ma wspólne konto czy nie. jeśli napiszę, że mam w dupie dzieciobójstwo to znaczy, że zabijam dzieci? XDDDDDD
  • Odpowiedz
Ja np. gram w zespole (takim muzycznym) i dużo łatwiej jest ogłaszać coś przez facebooka wszystkim używając grup, niż wysyłać każdemu z osobna wiadomość. To samo tyczy się grup na studiach, w pracy itp. Mam facebooka chociażby z tego powodu.


@ZasilaczKomputerowy: tak do powiadomień to się nadaje pewnie ..
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Wszystko zależy od podejścia tych osób. Jeżeli wspólne konto nie jest wynikiem chęci kontrolowania się nawzajem, a jest np. używane do informowania znajomych o wydarzeniach/komunikowania się ze znajomymi, to jest to ok, zwłaszcza jeżeli nie chce się mieć dwóch kont. Można się pytać: dlaczego się z nimi komunikować przez porale społecznościowe? Ano dlatego, że teraz najłatwiej jest kogoś złapać właśnie na nich. Uważam, że Internet używany z głową może
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Zwierzakowi to kojarze xD Ale to też spie*dolenie umysłowe, mam taką pacjętkę, co myśli że ma super psa, a to mały obsrany sierściuch co dostaje wszystko pod ryj i jest ważniejszy niż jej córka xD I raz widziałem jak świerzo narodzonemu dziecku ktoś założył profil.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Nie mam wspólnego konta z nikim, a na portalach społecznościowych bywam sporadycznie. Wydaje mi się, że większość ludzi potępia wspólne konta, bo traktują to jak skok na ich prywatność. Ja w sieci umieszczam bardzo mało prywatnych rzeczy i są ludzie, którzy robią podobnie. Jeżeli np. potraktować takiego fb jako komunikator do umawiania się ze znajomymi/miejsce do "obczajania życia innych ludzi", to nie widzę problemu, by mogły z tego samego
  • Odpowiedz