Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: nie no, naprawdę tak uważam :p mam ważniejsze sprawy na głowie niż przejmowanie się tym czym jest wspólne konto jakiejś parki na fejsbuniu. chcą to sobie mają, nie moja sprawa, może dla nich to wygodniejsza forma.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: achtung!! rozwijam: trzeba być upośledzonym umysłowo by zakładać konto na jakimkolwiek portalu społecznościowym ponieważ: trzeba mieć nasrane w głowie by pisać, wklejać i obnażać się publicznie. Czy to osobno, czy w parze. Wyjątkiem jest nasz ukochany wykop.pl gdzie można jak najbardziej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: To jest oznaką braku własnego życia i jakiejkolwiek niezależności, nie wiem jaką męską #!$%@?ą trzeba być żeby w coś takiego wejść co więcej to przecież jest oznaką totalnego braku zaufania do drugiej osoby, po co w takim związku w ogóle być.
  • Odpowiedz
@groszek71: Ja np. gram w zespole (takim muzycznym) i dużo łatwiej jest ogłaszać coś przez facebooka wszystkim używając grup, niż wysyłać każdemu z osobna wiadomość. To samo tyczy się grup na studiach, w pracy itp. Mam facebooka chociażby z tego powodu.
  • Odpowiedz