Wpis z mikrobloga

Można, a nawet powinno się mieć zastrzeżenia odnośnie kulminacyjnego odcinka #gameofthrones, ale jedno trzeba przyznać - sceny batalistyczne były zrobione cholernie dobrze. Długie ujęcie na Jona Snowa to jedna z najlepiej nakręconych i ułożonych pod względem technicznym scen we współczesnej telewizji.

Pełne ujęcie, bo GFYcat więcej niż 15 sekund nie akceptuje

#graotron #got
Joz - Można, a nawet powinno się mieć zastrzeżenia odnośnie kulminacyjnego odcinka #g...

źródło: comment_zEHPezh3BZNJp7e2hTTUurVWmUsbabpR.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Joz: Ten początek bitwy to jedyna pozytywna rzecz w całym odcinku. To jest dramat #!$%@?, że tak genialna robota techniczna w tym serialu jest marnowana przez debilnych scenarzystów.
  • Odpowiedz
@Joz: bo ja wiem. Ja czasami nie ogarniałam wzrokowo co się działo. Rozpierducha na maxa. Myślałam ze Jona tam zadepczą albo się udusi. Podobało mi się dłuższe ujęcie z końmi a tak cięcie, cięcie, cięcie. Noszz #!$%@?, dzie tu patrzeć. Oczopląsu można było dostać chwilowo. Ale spoko było
  • Odpowiedz
ale z tym odrzutem to trochę przesadzili i robią bulwę z zasad mechaniki Newtona ( ͡° ͜ʖ ͡°) że o zasadzie zachowania pędu nie wspomnę


@forever__green: Zlekceważyli Newtona w scenie ze zmartwychwstałym bohaterem z serialu, gdzie są smoki, myślące drzewa, a ludzie wchodzą w umysły zwierząt? No skandal normalnie.
  • Odpowiedz
@Joz: Na przełomie 17 i 18 sekundy, gdy Jon wstaje po uniknięciu salwy strzał, jest jakieś dziwne cięcie, czy tylko mi się zdaje?
  • Odpowiedz