Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Coraz częściej myślę czy by sobie nie sprezentować na moje 18 urodziny wizyty u #diva #roksa ale takiej mało wyjeżdżonej (czyli też mniej więcej by miała 18 lat).
Pewnie spytacie się dlaczego w tak młodym wieku chce iść do panny lekkich obyczajów? A to dlatego, że jestem pewien w 99% że nie poderwę żadnej różowej, zbyt duża ze mnie stuleja i mało którą w ogóle zainteresuję.
I teraz pytanie do panów, którzy nie raz już odwiedzali takie panny, jak się przygotować? (oprócz oczywiście bycia czystym i ogolonym) Na co uważać by mnie nie wyruchała ale na kasę?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@RedDeadSalvation: serio wierzysz w takie gadanie? Ze 18latek mowi, ze juz nigdy nie znajdzie sobie dziewczyny bo costam?
Przeciez to jest po prostu dramatyzowanie bez powodu, tak samo jak na anonimowych pisza 19-20 latkowie co to niby przegrali zycie xD zycie sie jeszcze na dobra sprawę nie zaczeli, a oni juz przegrali? XD
  • Odpowiedz
@Shyvana: @RedDeadSalvation miał rację, rady jak dla dziewczyny. Jeśli twierdzi że jest przegrywem i sobie poukłada w głowie przed wizytą u roksy to wyjdzie mu tylko na plus bo przekona się że nie takie te baby straszne.

Niech sam ocenia w jakim jest stanie emocjonalnym, ty już założyłaś że jest na poziomie twoich koleżanek czekających na księcia z bajki do 18 roku życia. Takim można radzić "poczekaj 3 lata
  • Odpowiedz
Anon: Polecam panny z #roksa. Przez telefon zapytaj dokładnie co jest w cenie, za co są dopłaty, itp. Ja byłem już ponad 30 razy i z 90% spotkań byłem zadowolony(te 10% to niezgodność zdjęć ze stanem faktycznym) :) Może miałem szczęście i dobrze trafiałem. Warto też poczytać garsoniere.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
OP: @PyraPrzeznaczenia Całe życie mam być prawiczkiem?
@spokojnie_to_ja Masz poczucie humoru, szkoda, że nie doczytałeś całego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana zadbany byłem zawsze. Nie chodzę w markowych ubraniach ale staram się chociaż wyglądać jak odsetek, dla własnej satysfakcji. Dbam o siebie bo mi tak wygodnie, czuję się komfortowo jak jestem ogolony. Na studia nie pójdę, wyjadę na emigrację kręcić hajs w swojej branży (IT) bo mam do tego smykałkę. Schudłem 20kg, teraz wyrabiam klatę. Jednak jest jedno ale, bez mojego ruchu NIC się nie stanie, ja jestem za bardzo nieśmiały i jestem w 99% pewien, że tego nie przełamię (nie wiem czy wiesz, ale u nas zazwyczaj dziewczyny to raczej nie podchodzą zagadać). Ostatnio spojrzałem z innej perspektywy na moich dwóch najbliższych przyjaciół (z trzech) i oni mają mnóstwo znajomych także jak chcą gdzieś wyjść to tylko wystarczy jeden telefon, ja tak nie mam. Zawsze byłem na uboczu, spokojny i zrównoważony, wszyscy uważają mnie za nerda i geeka komputerowego (fakt, w szkole jak nikt mam same 6 z zawodowych). W szkole nie miałbym szans jakkolwiek poderwać bo mam opinię stulejarza (prawda to) a jak wyjadę za granicę to już w ogóle żadnej nie poderwę a szczególnie w pracy, gdzie 90% to pewnie mężczyźni.
Myślę, że moja argumentacja jest odpowiednia i zrozumiesz moje położenie.
@Asterling pewnie się kiedyś zakocham, ale będzie to bardzo bolesne dla mnie (na pewno jej się do tego nie przyznam)
  • Odpowiedz
Anon: 18 lat to IMHO za mało na pierwszy raz z divą. Co innego jakbyś miał 25 i brak doświadczeń na tym polu. Jednak zrobisz co zechcesz, a mi nic do tego.

BTW nie słuchaj się pieprzenia różowych pasków we wpisach takich jak te. Tutaj każda leci na grubego bezrobotnego trzydziestolatka 2/10 z ryja, a wszyscy wiemy jak to wygląda w prawdziwym życiu:

S--------j frajerze! Nie dla psa kiełbasa!!!
  • Odpowiedz
@RedDeadSalvation: serio wierzysz w takie gadanie? Ze 18latek mowi, ze juz nigdy nie znajdzie sobie dziewczyny bo costam?

Przeciez to jest po prostu dramatyzowanie bez powodu, tak samo jak na anonimowych pisza 19-20 latkowie co to niby przegrali zycie xD zycie sie jeszcze na dobra sprawę nie zaczeli, a oni juz przegrali? XD


@Shyvana: Teraz ma 18 a jutro będzie miał 30 bez żadnych zmian bo tak życie
  • Odpowiedz