Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Coraz częściej myślę czy by sobie nie sprezentować na moje 18 urodziny wizyty u #diva #roksa ale takiej mało wyjeżdżonej (czyli też mniej więcej by miała 18 lat).
Pewnie spytacie się dlaczego w tak młodym wieku chce iść do panny lekkich obyczajów? A to dlatego, że jestem pewien w 99% że nie poderwę żadnej różowej, zbyt duża ze mnie stuleja i mało którą w ogóle zainteresuję.
I teraz pytanie do panów, którzy nie raz już odwiedzali takie panny, jak się przygotować? (oprócz oczywiście bycia czystym i ogolonym) Na co uważać by mnie nie wyruchała ale na kasę?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: daj sobie spokoj stary. Masz tylko 18 lat. Tak, tylko. To, ze nie miales dziewczyby jeszcze nic nie znaczy, to ze nie uprawiales seksu jeszcze mniej. Wbrew pozorom nie wszyscy traca dziewictwo w wieku 16 lat czy ilu tam. Wiem ze w tym wieku ciezko wytrzymac i czeka sie na to jak na sw mikolaja, ale jestes w normalnym wieku. Pójdziesz na studia, poznasz dziewczyne.
Jesli sadzisz, ze zadnej teraz
@AnonimoweMirkoWyznania: daj sobie spokoj stary. Masz tylko 18 lat. Tak, tylko. To, ze nie miales dziewczyby jeszcze nic nie znaczy, to ze nie uprawiales seksu jeszcze mniej. Wbrew pozorom nie wszyscy traca dziewictwo w wieku 16 lat czy ilu tam. Wiem ze w tym wieku ciezko wytrzymac i czeka sie na to jak na sw mikolaja, ale jestes w normalnym wieku. Pójdziesz na studia, poznasz dziewczyne.


@Shyvana: Gdzie kupiłaś szklaną