Wpis z mikrobloga

@enzojabol: Z knajp teraz do głowy przychodzi mi tylko Busi trecias. Są tam do wyboru różne piwa, w tym smakowe. Wydaje mi się to całkiem dobrą miejscówką, bo w piątek wieczorem, wolnego miejsca to tam nie znajdziesz.
Drugie, to może Sakwa. Polska knajpa, więcej nic nie powiem, bo nigdy tam nie byłem.

Z miejscówek to przychodzi mi do głowy Belmont. Jest tak trochę na uboczu. Kiedyś tam były młyny, a aktualnie
@enzojabol: Będąc w Wilnie fajnie jest jechać do Troki - Miejscowość 30km od Wilna- Piękny zamek, wszędzie jeziora. Jest tam świetny pub ( nazwy nie pamiętam ale mogę pokazać na mapie gdzie jest) w którym można wypić kilkudniowe piwo robione na miejscu za cenę normalnego piwa ze sklepu (około 1,5 Euro/litr), do tego ma świetny wystrój, piłkarzyki i Barmana- Wariata :)
@i0i0i0: @mariecziek: @mariecziek: Dzięki wielkie za rady, na pewno skorzystam :) Mam jeszcze pytanie - jak na Litwie jest z internetem mobilnym? Można kupić jakiś starter z kartą tak jak w Polsce za parę euro żeby było chociaż z 1GB netu albo i więcej. Przyda się do mapy, ubera itp.
@enzojabol ja korzystam z pildyk. Za 2.25eur mam 1gb internetu, ale może nowy starter ma lepsze warunki. Można wziąć starter ežys, ale nie wiem jakie są ceny. Jesienią dwoje mireczkow kupiło właśnie starter ežys.
@enzojabol w kioskach Lietuvos spauda lub w kasach w np. Maxima. Często w kioskach pracują Polki, więc możesz nawet po polsku się dogadać. No albo po litewsku powiedz: duokite eżis (lub pildik) pakuote, kur butu daugiau interneto.
Dziękuję = acziu
@enzojabol: podejrzewam, że wystarczy włożyć do komórki i tyle. Być może wystarczy wykonać jedno połączenie, aby aktywować. Pewnie na starterze będzie instrukcja po angielsku.

Zresztą na Litwie jest wifi nawet na przystankach autobusowych, więc zawsze możesz podłączyć się do wifi, wysłać mi zdjęcie startera w PW i powiem ci co i jak ;]