Wpis z mikrobloga

@viruzzet: Ja uczestniczyłem w 1/2 IM. Ogólnie to mógłbym napisać referat o tym co się tam działo, ale spróbuję skrócić do minimum. Zamieszanie na odprawie, zmiana trasy pływackiej i dosyć słaba organizacja. T1 oddalone od T2 o 8,5 km (czyli po auto trzeba było wracać rowerem po wszystkim). W T1 trzeba było mieć wszystko wpakowane w wór żeby potem zabrano to do T2. Dosyć duży ścisk w obu strefach. Pływanie w
@lilafro: Nie mieliscie po wszystkim transportu z powrotem na T1? Dalbym glowe, ze cos bylo.

kostka brukowa pamiętająca Niemców


Nie mam pojecia, czemu was ta trasa puscili, mozna bylo to inaczej zorganizowac, ale pewnie remonty drog pokrzyzowaly plany.

trasa słabo zabezpieczona


Mowisz o rowerze?
@viruzzet żadnego - wracałem rowerem i wiele osób innych też. Pewnie taką puścili bo wyszły akurat pętlę 5 km. Tak o rowerze mówię. Straszne nieporozumienie. Pierwszy raz podczas zawodów miałem sytuację na dzwona, wolontariusze, straż i policja nie ogarniali miejscami
@lilafro: Czyli to byles ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) To byla jedyna sytuacja, kiedy strazak nie ogarnal sytuacji (jezeli mam na mysli ta sama). Oni tam puszczali samochody tlyko na druga strone, jezeli akurat nikt nie jechal, bo to jedyna droga objazdowa
@viruzzet no miejscami nie ogarniali i to jest jeden z powodów dlaczego w przyszłym roku raczej nie wystartuje; na prawdę mają dużo do poprawienia bo nie były to najlepsze zawody ani dla zawodników ani dla kibiców (moja dziewczyna szła 9 km by że startu dostać się na metę)