Wpis z mikrobloga

Skąd bierzecie przepisy na dietetyczne żarcie? Jakieś ciekawe blogi, kanały yt, książki? Muszę zrzucić kilka kg, a z moim obecnym jadłospisem to tak nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dieta #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: Dasz radę sama robić jak poznasz podstawy "zdrowego" żywienia. Często przepisy zawierają dużo składników, które dużo kosztują. Tak naprawdę nie jest to tak skomplikowane jak wygląda w Internecie :). Zobacz jadłospisy na ladies sfd
  • Odpowiedz
  • 0
@Kalan: zazwyczaj jak coś można mrozić, to to spokojnie może leżeć minimum miesiąc (np tortilla) albo i kilka miesięcy (np mięso z kurczaka) więc szukaj po prostu śniadań do zamrożenia, nie na konkretny czas.
Nabiału się (podobno) nie mrozi, więc sporo przepisów odpada. Mrozić możesz np muffiny i wszelkie ciasta z owocami np, ale nie wiem czy Ci takie coś na śniadanie odpowiada.
Czemu w ogóle chcesz mrozić śniadania?
  • Odpowiedz
@kicioch: zeby rano wyjąć, wrzucić do mikrofali, mieć przygotowane wcześniej i obliczone kalorie.
Nie muszę akurat mrozić, moze coś wytrzyma w pojemnikach próżniowych? (Mam takie z pompką)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kalan: Nie chce się wypowiadać na temat pojemników próżniowych bo nigdy z nich nie korzystałam, najlepiej poszukaj coś w necie na ten temat, ewentualnie zrób eksperyment.
Zaleca się robienie śniadań maks na dwa dni do przodu (ze względu na świeżość), ale takie pojemniki jeśli spełniają swoją funkcję to pewnie zyskasz więcej czasu.
Jakbyś szukał pomysłów na same śniadania i te pojemniki faktycznie by się sprawdzały to zobacz sobie stronę gotuj.skutecznie.tv
  • Odpowiedz
@kicioch: na vitalia.pl jest płatna dieta, ale w artykułach podają ciekawe przepisy, czy jest w ogóle cały dział przepisy. Ja polecam portal, bo mi pomógł, z ich dietą w dość przyjemny sposób schudłam ponad 12 kg
  • Odpowiedz