Wpis z mikrobloga

Hej,
Wygrałem konkurs Daj Się Poznać 2016 i dodatkowo zdobyłem osobno główną nagrodę od Microsoft ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dziękuję wszystkim za głosy i wsparcie!
Bardzo miłe uczucie, świetnie zorganizowana gala i ekstra nagrody ale przede wszystkim możliwość poznania wyjątkowych ludzi, członków społeczności i wysłuchania ciekawych prezentacji.
Ja również miałem swoje 20 min. na scenie, niestety nie było nagrywane, a szkoda, bo poszło mi całkiem nieźle i troszkę sobie śmieszkowałem %). Do tego wszystkiego dostałem już 5 nieoficjalnych zaproszeń na kolejne pomniejsze konferencje i warsztaty - czuj dobrze człowiek
Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz wszystkim za wsparcie i głosy!

Nagroda główna od Microsoft
Uścisk dłoni prezesa %)
Własna prezentacja
Troszkę spamu na koniec

#programowanie #dajsiepoznac #chwalesie #blog
źródło: comment_ijCh5rjbfJiwZThxKP8xgUMJDnKVJqj6.jpg
  • 10
@elcezet: to były moje główny kanały dystrybucji treści, skupiałem się głównie na zagranicznych użytkownikach ponieważ piszę po angielsku ;).
@bazingax: wykop prawie codziennie przeglądam tylko się nie wypowiadam, dodałem kilka wpisów w związku z blogiem, odzew był niewielki, jak będę miał coś ciekawego do przekazania to na pewno jeszcze wrzucę :). Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania to bardzo chętnie na nie odpowiem czy to publicznie w jakimś temacie czy na