Wpis z mikrobloga

@Ibuygou: #redmi3pro #redmi3 #xiaomi cześć, nowy w temacie zasłyszane milion opini na temat redmi3pro - zdecydowany żeby go kupić. do kogo moge sie zwrócić o szczegółową instrukcję zakupu, kuponów, jakiegoś przeinstalwoania systemu na polski?(obiło mi sie tutuaj to o oczy) aha i ile wychodzi całość ponieważ potrzebuję paypal doładować złotóweczkami ;)
  • 15
kogo moge sie zwrócić o szczegółową instrukcję zakupu


@pozeraczdusz: Dawaj PW do mnie lub do @ibuygou

jakiegoś przeinstalwoania systemu na polski?


to już nie ja

aha i ile wychodzi całość ponieważ potrzebuję paypal doładować złotóweczkami ;)


Może podpiąć kartę pod PP i zapłacić kartą przez PP
@pozeraczdusz: Jeśli masz możliwość na twoim miejscu skusiłbym się na większy i lepszy Redmi Note 3 Pro 3/32.
Telefon 220$
Dodatkowy rok gwarancji 5$
DHL 17$
Ubezpieczenie od VAT 11$
- KUPON IBYRMNT3PROPL 21.99$
________________
226.01

Czyłi ponad 150zł musisz dołożyć, przy takim zakupie jeśli masz czas proponowałbym założenie konta walutowego i płatność kartą w dolarach bo wyjdzie taniej. Jak chcesz info o koncie to PW.
@Andczej: możliwosci i są ale nie chce wiekszego 5" w zupelnosci mi wysatrcza a na rower wiekszy to juz za duzo duzo za duzo, aa jak dokladnie przejsc na pw ? czy wlasnie jestesmy na pw ? mam czas wiec w sumie moze to konto walutowe, w mbank to chwila moment a do banku chyba jest dobre przewalutowanie rozumiem a potem platnosc to mala strata tak ?
@pozeraczdusz: jesli chcesz uzyskac po zakupie pomoc z wgraniem systemu, i pomoc zamówieniem to zapraszam na priv. Jesli uzyjesz kuponu CEBULAREDMI3PROA (na redmi 3 pro) lub CEBULARDMN3PRO32 (na redmi note 3 pro 3/32) to szczegolowo ci pomoge z zamowieniem i pozniej z wgraniem systemu z j.polskim
@Andczej: nie lepiej w cenie Redmi 3 Pro polecać Redmi Note 3 Pro 2/16? Wychodzi tylko $2 różnicy. Podobno nie ma różnicy między 2GB a 3GB RAMu, a ROM można rozszerzyć kartą pamięci.

Tak tylko pytam, bo jakbym miał kupować, to nadal byłby to Note 3 Pro 3/32.

RN3P 2/16 185$
Dodatkowy rok gwarancji 5$
DHL 17$
Ubezpieczenie od VAT 9.25$
- KUPON IBGNOTE3PRO16PL 24$
________________
187.25$