Wpis z mikrobloga

Jak ja lubię wypowiedzi takich gimbusów, co autem jeżdżą tylko z mamą po zakupy i nie znają uroków centrów dużych miast, gdzie urzędnicza klasa wyższa postanowiła jebnąć WSZYSTKIE możliwe urzędy, jebnąć 3 parkingi PŁATNE na krzyż i teraz człowieku jeździj wokół urzędów 3 razy i szukaj wolnego miejsca (podpowiedź: nie znajdziesz, bo razem z tobą w kółko jeździ kilkadziesiąt takich jak ty i masz małe szanse, że akurat przed tobą ktoś będzie
@kretyn: nick adekwatny do rozumu, #!$%@? się niszczycielu przestrzeni publicznej, srogo nienawidzę was #!$%@? co PROJEKT DO URZĘDU WIOZO za każdym #!$%@? razem. Jak takie miliony robisz to pojedź taksówką, albo modniej uberem, a jak jesteś śmierdzącą cebulą z pasata co "drogie projekty" za 300zł robi to hop do tramwaju/autobusu/na rower.
No to teraz miejsce na chodniku nie zajmuje przód samochodu, tylko wysepka z drzewem. Jak dla mnie nie jest to rozwiązanie problemu, bo problem dalej jest, tylko ładniej to wygląda.

@Sekhmet: za drzewkiem jest zapewne 150 cm chodnika.
Wydaje się, że na mirko są sami młodzi ludzie, a wszyscy mają lewackie, ociekające PRL-em poglądy.

Hurr durr zamiast poprawić architekturę miast to trzeba #!$%@?ć mandaty i kazać ludziom korzystać ze skuterów i taksówek.

#!$%@?, że taksówką nie dojedziesz do urzędu marszałkowskiego z jakiegoś mniejszego miasteczka (powiedzmy 40 kilometrów od miasta), #!$%@? że skuterem strach jeździć nawet po krajówkach, #!$%@? że nie weźmiesz na skuter laptopa i wszystkich teczek z milionami papierków
@dog_meat: no pewnie, myślący człowiek, taki jak @kretyn, w ten sposób postąpi, a potem w wyborach samorządowych zagłosuje na inne szmaty, ale jak już pisałem - niektórzy mają w dupie mandat, a wiedzą, że w ciągu jednej godziny nikt im auta nie ściągnie lawetą i stają jak #podludzie na chodnikach. Dlatego trzeba zmienić sytuację, bo ludzi nie zmienisz.

Najgorsze są jednak parkingi przy niektórych szpitalach, ale na szczęście tam gdzie
@maxelm2: może ładnie wizualnie ale bez nawadniania tej wysepki osobnym systemem długo takie drzewo nie wytrzyma. Dlatego zazwyczaj robi się zagłębienia dla drzew takie jak na fotce wyżej.