Wpis z mikrobloga

Tl;dr Do zgarnięcia są trzy kubki i wypasiona szkatułka #handmade . 
Kubki wylosuję wśród plusujących, a szkatułkę otrzyma autor komentarza z największą liczbą plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się 21.06. 2016 (wtorek) w samo południe, wysyłka na mój koszt. Zielonki z kontem założonym po publikacji wpisu nie biorą udziału w losowaniu.

#dziendobry wszystkie Mirki i Mirunie, żeby zrobić prawilne #witamsie postanowiłam zorganizować #rozdajo . Jest to oficjalny profil prowadzonego przeze mnie małego sklepiku stacjonarnego i internetowego z rękodziełem madeinhome.pl z tej okazji tworzę tag #madeinhome pod którym będę wrzucała swoje prace i rozdawanki :)
Robię też różne upominki i takie tam na zamówienie, czyli jeśli chcesz np. skrzynkę ze swoim zdjęciem z podstawówki, łysym szczurem w ciąży lub hornyteenbigtits.jpg to nie ma sprawy. Możesz też wybrać coś gotowego na prezent dla swojej #drugapolowka z wymyśloną przez Ciebie dedykacją, życzeniami lub dowolnym tekstem, ba możesz nawet napisać: "Ty stara #!$%@?, zmarnowałaś mi dwadzieścia lat życia..."


No dobra, to tyle o mnie. Teraz zajmijmy się tym po co wszyscy się tu zebraliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj zamieszczam tutorial #diy i zarazem fotorelację z powstania skrzynki.

Od razu uprzedzę, że nic nie kradno- grafika została użyta za pozwoleniem @HellboyFan
madeinhome - Tl;dr Do zgarnięcia są trzy kubki i wypasiona szkatułka #handmade . 
Ku...

źródło: comment_vFDyNujCxtSdtkERpZCQEnymAhlzjgCd.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz