Po pracy i prawie po 20h po meczu. Co za mecz! Czuć niedosyt(nie rozczarowanie!) po starciu z Niemcami, bezcenne.
Co prawda nasi wyszli na mecz ze związanymi jajami i w I połowi było zbyt dużo błędów,piłka odskakiwała ale w II gdzie po 3 minutach mogło być 1:0 dla Polaków ten zespół grał już inaczej.

Trudno wskazać MOTM, cała drużyna zasłużyła. Nie ma co czepiać się Arka, takie coś zdarza się każdemu piłkarzowi, to nie był ten dzień. Szkoda że Lewy nie miał dogodnych sytuacji ale włożył w ten mecz mnóstwo sił. Swoim ruchem i zaangażowaniem bardzo pomógł drużynie. Obrona to był mur nie do przejścia, Pazdan czyścił aż miło. Glik może mniej widoczny ale robił to co do niego należało. Brawa dla Fabiańskiego za paradę i kilka wybronionych strzałów. Brawa dla Krychowiaka za zdominowanie środka(dobrze że Niemcy nie wprowadzili Cana, to jest dopiero czołg).

Podobały mi się też wypowiedzi po meczowe. Z pokorą,szacunkiem do rywala, bez pompowania balonika i nie było " ja zagrałem zajebiście a teraz idźcie #!$%@?ć Milka za ten wynik". Czuć że nasi to drużynaa nie zlepek gwiazd jak Belgowie(podobne wrażenie mam co do Włochów, to też drużyna). Nie chce popadać w huraoptymizm ale z zespołu na którego nikt nie stawiał, nagle chyba wszyscy zdali sobie sprawę że Polacy mogą pokonać każdego.Tak dobrej kadry nie mieliśmy od czasu Górskiego. I być może będzie to historyczne Euro.

Dziękuje za ten wieczór i emocje. No a flaga z napisem"#!$%@?ć Polsat, #!$%@?ć Solorza" była wisienką na torcie.

Duma mnie rozpiera

#euro2016
t.....i - Po pracy i prawie po 20h po meczu. Co za mecz! Czuć niedosyt(nie rozczarowa...