Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy mam problem. Otóż z mojego związku powoli znika seks a jeszcze nie zdążyłem się nim nacieszyć. Jestem w związku od 7 lat, od czasów licealnych, od jakiś 2,5 roku uprawiamy satysfakcjonujący seks. Wcześniej były to zabawy rękoma, ustami itp. za to były one wszędzie, nawet na wyjeździe nad jezioro. Teraz jest zupełnie inaczej. Moja #rozowypasek ma chęć może max. raz na tydzień? Nie szuka większych wymówek - nie mam chęci i nara. W sumie dziwne, jak można nie mieć ochoty na orgazm no ale ok. Uprzedzając pytania - tak, dochodzi za każdym razem, bo ze mnie człowiek, któremu ciężko dojść szybko. Być może problem leży we mnie. Często mówiła, że nie podoba jej się mój brzuch. Schudłem 10kg ale to niewiele pomogło, sytuacja się pogłębia. Ryja nie zmenię. Dalej chudnę ale nie wiem, czy to cokolwiek zmieni. Dodam jeszcze, że moja dziewczyna nigdy przede mną się nie masturbowała, nie znała swojego ciała, wszystko poznała przy mnie. Pierwszy orgazm w życiu miała ze mną a sama poza naszymi spotkaniami tego nie robi. Jakieś pomysły jak to na nowo odkryć? Jak spowodować by chciała mnie tak mocno jak ja ją? Żebyśmy tak jak kiedyś, byli gotowi do akcji 5 sekund po wejściu do domu? #seks #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
Jestem w związku od 7 lat, od czasów licealnych, od jakiś 2,5 roku uprawiamy satysfakcjonujący seks.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu tak długo czekaliście?

W sumie dziwne, jak można nie mieć ochoty na orgazm no ale ok.


@AnonimoweMirkoWyznania: Gdybyś pobył przez chwilę kobietą, to byś zrozumiał.

Dodam jeszcze, że moja dziewczyna nigdy przede mną się nie masturbowała, nie znała swojego ciała, wszystko poznała przy mnie. Pierwszy orgazm w życiu miała ze mną a
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro nie podoba się jej brzuch, a tobie jej tak, to obstawiam że się trochę ciebie brzydzi tylko nie mówi o tym. Druga opcja - nie rozkręcasz jej, jesteś za ostry. Seks w 5 sekund od wejścia? Pewnie pomijasz grę wstępną.
5ffo6ef377: @chromatografia - Czekaliśmy tak długo, bo zaczęliśmy być razem bardzo młodo. Mieliśmy po 16 lat. Pierwszy raz był po 3 latach w wieku 19 lat ale seks bardzo długo był nieudany. Bardzo długo ją bolało, mimo długiej gry wstępnej, solidnego nawilżenia itp. Później poszło z górki i tak 2-2,5 roku seks jest udany tj. kończy się orgazmem, przynajmniej jej bo później nie daje rady się już kochać i kończy mnie