Wpis z mikrobloga

@snsv: @TheSznikers: @tatwarm: @bomber89: Ja nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, ale ja nic nie czuję. Przecież był już RUF i mnóstwo modów z Porsche. Nie wiem czym się tu jarać. Znowu tylko będzie trzeba płacić. Osobiście zupełnie nie potrzebuję kolejnych samochodów. Tej grze brakuje deszczu, nocy, kariery, normalnego interfejsu i wielu, wielu innych rzeczy, ale na pewno nie samochodów ( ͡° ʖ̯
@bomber89: Będzie jak zawsze, przez pierwszy tydzień wszyscy będą jeździć Porsche a później zapomną i wrócą do GT3 i i tak nie pojeździsz w żadnej lidze Porsche.

@snsv: Ogólnie spoko, nie mam bólu o to, że robią dodatkowy content i zdaję sobie sprawę z tego, że powstaje równocześnie. Chodziło mi o hype, który nakręcili, jakby rzeczywiście w grze miało się coś zmienić. A tu jeb, DLC. Nosz... Na uj mnie
Tej grze brakuje deszczu, nocy, kariery, normalnego interfejsu i wielu, wielu innych rzeczy, ale na pewno nie samochodów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@RealAKP: Ale przecież na noc nie ma co liczyć (dopiero w AC2 na nowym silniku), z deszczem chyba też jeśli dobrze pamiętam, normalny interfejs jest na konsole więc pewnie przeportują, kariery (mam nadzieję że są na konsole) też.
Weź pod uwagę że nowy kontent nie