Wpis z mikrobloga

pierwszy raz na wykopie pokazała mi się #!$%@? "wysuwana" reklama z krzyżykiem do zamknięcia. mam pytanko do administracji, czy na pewno jest to droga, którą powinien zmierzać serwis? bo ja widzę różne reklamy po boku, w powiązanych itp itd i nie są nachalne, patrze na nie, nie klikam bo mnie nie interesuja, gdyby zainteresowały to bym kliknął. jednak jeśli to ma wyglądać tak, że co zmiane stronki będzie wyjeżdżać jakieś kolorowe gówno, zainstaluję adblocka i pewnie wiele osób to zrobi. rozumiem chęć zysku ale takie reklamy to moim zdaniem zły pomysł.

#gozkiezale #reklamy #administracjoprzybywaj @m__b @maciejkiner
  • 7
@Gorasul:

wiesz co nie mam nic do reklam jeśli nie są przesadzone. normalna rzecz dla mnie że serwis chce w ten sposób zarobić, tak samo inne. pytanie raczej gdzie jest granica, bo jak mi z prawej strony śmieje się się ramka z pompką do roweru do kupienia na allegro, ale nie narusza to zawartości strony itp to szczerze nic do tego nie mam. ale wyjeżdżające flashowe reklamy doprowadzają mnie do szału.
@maciejkiner:

nie wiem czy internet mobilny z playa nie dostaje świeżego ip co połączenie, w każdym razie widziałem ją może ze 3 razy i niestety na mobilnej wersji na małym telefonie straszliwie utrudnia korzystanie z serwisu