Wpis z mikrobloga

W dwóch meczach Milik miał 8 takich sytuacji że mógłby już zostać królem strzelców a ma tylko 1 bramke. Z tego co czytałem to tak samo gra w Ajaxie że strzela raz na 4-5... Na Ukrainę skoro mamy awans trzeba zagrać ofensywnie z Zielinskim zamiast Milika i Kapustka i sprawdzić jak to będzie działać.
#mecz
  • 22
  • Odpowiedz
@Oskarek89: zauważmy, że Milik nawet jak strzela w Ajaxie to głównie z podrzędnymi zespołami - może i często są to decydujące bramki, ale na ogół ze słabszymi drużynami (tak wiem strzelił PSV), przy wysokim wyniku i mimo wszystko - przy kilku dobrych okazjach.
  • Odpowiedz
@kyloe: I dołożył 6 bramek oraz 6 asyst w eliminacjach. Jedną bramkę między innymi w wygranym meczy z Niemcami. Ale może to było tak dawno temu, że zatarło się w pamięci co niektórych
  • Odpowiedz
@Oskarek89: tylko że dużo bramek Milika w Ajaxie pada w akcjach z dupy (np. strzały z dystansu) a te sytuacje o których mówisz sam sobie stwarza. Widać obecnie spadek formy ale to dalej jest kluczowy zawodnik naszej reprezentacji i nie sądzę że ktoś zagra dużo lepiej niż on.

Poza tym jaki zawodnik wykorzystuje wszystkie szanse?
  • Odpowiedz
@Ka_Wu: strzela głównie z podrzędnymi zespołami, bo lwia część drużyn w Eredivisie to podrzędne zespoły. Chui, że w kluczowych meczach w lidze strzelał bramki, ale co tam...Ja jebe ludzie, śmiejecie sie z Januszy futbolu z onetów i innych takich, a sami powielacie ich wysrywy. Wczoraj krytykowano Pazdana, dziś jest Bogiem, po meczu z Niemcami w eliminacjach Milik był the best, teraz nagle ciulowy i tak w kółko,..
To samo Oskarek wielki
  • Odpowiedz
@first: A ja zgadzam się z krytykami. Milik zagrał bardzo słabo, z Irlandczykami jego blady występ osłodziła nieco bramka. Trenerzy mówią, że piłkarz jest tak dobry jak jego ostatni mecz i to prawda.

Nie sztuką jest również, na tym poziomie, strzelić jedną bramkę w dwóch meczach, kiedy miało się cztery albo 5 setek i jeszcze parę innych sytuacji. Warto też wspomnieć, że w meczu z Irlandią Milik biegał sobie niepilnowany, a
demagog - @first: A ja zgadzam się z krytykami. Milik zagrał bardzo słabo, z Irlandcz...

źródło: comment_3VAAqdRwheitf2KQ67gu2vCSYaLvT3Cu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
skoro mamy awans


@Oskarek89: Ale będę kisnął ze wszystkich specjalistów jak Irlandia wygra jakimś fartem z Niemcami, a my przegramy z Ukrainą i skończy się jak zawsze na 3 meczach, bo razem z niemcami będziemy mieli 4 punkty i gorszy bilans bramek. Ale co tam 4 pkt awans pewny.

Edit: Co do Milika, no słabe ma mecze, a przynajmniej słabe jest to, że musi kila 100% akcji zaprzepaścić, żeby coś wpadło.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: czasami samo to, ze umie sie znalezc w takiej sytuacji swiadczy o klasie zawodnika, lepszaskutecznosc przyjdzie z czasem.
Myslisz, ze Zielinskiego/Kapustke/Peszko(XD) pilka znalazlaby chociaz w 1 z takich sytuacji?
  • Odpowiedz