Wpis z mikrobloga

@szeryfe: A czego ty chcesz od wykopków, oni jeszcze 3 godziny temu chcieli Pazdana w trybie przyśpieszonym do Polski odesłać a teraz bohater meczu.
Strzeli Milik 2-3 gole Ukrainie to i on bohaterem będzie. Wykopki z januszyczegokolwiek się śmieją ale wali od nich januszostwem na kilometr.
  • Odpowiedz
@szeryfe: gra słabo to się gani, gra dobrze to dostaje pochwały, lol, co niby, ma być głaskany po głowie za zepsucie dobrych sytuacji, spowalnianie gry i człapanie? I kto tu wychodzi na Janusza?
  • Odpowiedz
@kam966: sam miałem nadzieję że pazdan nie będzie grać, bo zwyczajnie do gry z irl grał niepewnie, a sama gra z irl nie była wyznacznikiem. Mimo wszystko miałem nadzieję że skoro nawalka go daje to wie co robi. Dziś potrafię przyznać się do błędu bo pokazał że nawalka jak zwykle miał rację. Ale gnojenie milika to wstyd. Już wszyscy zapomnieli kto strzelał w wygranym meczu z tymi samymi Niemcami
  • Odpowiedz
@7DomeK7: gani się, ale nie wyzywa. Poza tym zmarnował sytuacje dwie ale inny by tych sytuacji nawet nie miał, bo tam trzeba się znaleźć i nie każdy się ustawi, nadąży za akcją. Mi bardziej przeszkadza to jak grał w środku pola. Dużo strat, nie wygrał główki nawet jak lewy hummelsa zastawil
  • Odpowiedz