Wpis z mikrobloga

Panowie myślę wstępnie o jakimś filmie o Powstaniu Warszawskim, rozglądam się za materiałami. Jeśli znajdę wystarczająco to zrobię. Wideo archiwalnych znalazłem nieoczekiwanie sporo. Szukam dobrego kawałka, pomóżcie !

Rozglądam się za czymś co generalnie nie będzie za bardzo "triumphant", nie będzie za szybkie a niestety mam pamięć tylko do takich:D, bez chóru bo nie chcę by kolidowało z narratorem. To pierwszy kawałek jaki biorę pod uwagę. Spełnia mniej więcej kryteria, muzyka jest intensywna przez to nie będzie miało się wrażenia, że tylko coś tam pobrzdękuje w tle, nie za szybka, nie za wolna. Wrzucajcie wszystko co wam przyjdzie do głowy, lepiej wybierać z większej puli niż z mniejszej.

#trailermusic
n00ber - Panowie myślę wstępnie o jakimś filmie o Powstaniu Warszawskim, rozglądam si...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strictvision: To znam, autorzy często przy takich utworach opisując używają określenia "triumphant". Z tym filmem będzie cholernie ciężki orzech do zgryzienia. Ja jestem oczywiście leszczem w tej tematyce, ale trzeba w nim sprzedać przynajmniej dwie emocje:

a) bohaterska walka - tu kawałek budzący emocję, które się kojarzą z takimi wartościami

b) klęska, ofiary, zamordowani -- mam jeszcze dobrą pointe na koniec, słowa uczestniczki powstania "Lepiej umrzeć stojąc wyprostowanym, niż żyć na
  • Odpowiedz