Wpis z mikrobloga

Mireczki,
po kilku latach namawiania moja mama wreszcie sie zdecydowala na zmiane Nokii 3100c na jakiegos smartfona. Budzet to 500zl, ale jak ma byc cos o wiele lepszego to uda mi sie ja pewnie namowic na 600zl (wazne zeby telefon tez nie stracil na wartosci). Chcialbym cos od xiaomi bo na umi sie przejechalem (umi zero..). Pomozecie ?

Z gory Wam dziękuję!
#android #telefony #cokupic #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #aliexpress #banggood #gearbest
  • 20
@karoleeek: Ale każdy nowy telefon traci co najmniej prawie połowę swojej wartości w pierwszym roku. Chyba że kupisz jakiś leżak magazynowy Noki N52, to wtedy może jeszcze zyska na wartości.
@karoleeek: Jeżeli niekoniecznie musi być chińczyk to może LG G2? Duży ekran, świetny aparat i ogólnie bardzo dobry sprawdzony telefon, niekoniecznie najnowszy ale to flagowiec z przed kilku lat więc ma wszystko na wypasie i na materiałach bardzo nie oszczędzali. Do tego można bez problemu kupić w Polsce nówkę w Twoim budżecie.
@karoleeek: Może to mało popularna opinia ale jakoś nie mam zaufania do telefonów Xiaomi, mówi się że są dobre ale ze znajomych sporo osób mi narzeka że po pewnym czasie co chwile biegali z nimi do serwisu albo mieli inne problemy. Twojej Mamie może niekoniecznie potrzebne jest to by był to najnowszy telefon a bardziej to by był pewny, bezawaryjny, sprawdzony i nie sprawiał problemów. G2 jest właśnie takim telefonem, takim