Wpis z mikrobloga

Mirki z #motocykle. Jakie polecacie rękawice z solidną ochroną do jazdy w lato? Budżet - nie chciałbym przekroczyć 300zł, ale za solidną jakość jestem w stanie dopłacić. Obecnie mam jakieś tanie rękawiczki bez sztywnych ochraniaczy, bardziej nadają się na rower niż moto.
  • 19
  • Odpowiedz
@MotoKubaPL: chyba nie masz pojęcia czym się różnią rękawice letnie od pozostałych i nie wiesz co znaczy jazda przy 35*C+, czyli przy takiej temperaturze gdzie im szybciej jedziesz tym jest cieplej...
  • Odpowiedz
@niemieczargentyny: no bo wygladaja ladnie, przyjemna skora, nie powiem, miekka i delikatna, jak znajdziesz w dobrej cenie to mozna brac, mocno sie rozchodza, warto wziac mniejszy rozmiar (wiem ze to przy wszystkich skorzanych ale w tych szczegolnie chyba z racji licznych perforacji). W najgorszym wypadku przeszyjesz sobie tam gdzie sie rozejda ;)
  • Odpowiedz
@niemieczargentyny: one mają jakąkolwiek performację? bo ze zdjęcia śmiem twierdzić, że nie, więc na lato raczej średni pomysł. Te shimy zaś mogę polecić, są przewiewne jak cholera, łapa potrafi zmarznąć przy 15 stopniach i miejskiej jeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ptasigryp Od miesiąca jeżdżę w krótkich Foxach Bomber, teoretycznie dedykowanych do motocrossu. Kupiłem w stacjonarnym sklepie 4ride.pl w Wawie za 226 zł i jak na razie jestem zachwycony komfortem w porównaniu do Rukka Argosaurus od +15 stopni w górę.
  • Odpowiedz
@niemieczargentyny: kolego odradzam Shimy, kusza cena i wygladem ale wytrzymalosc jest ponizej krytyki...3 razy na gwarancji oddane w ciagu roku i w koncu poprosilem o zwrot gotowki, na necie czytalem o podobnych przypadkach.. niestety. O dziwo moje Ozone four wytrzymuja wlasnie 2 sezon.. rewelacyjne sa :)
  • Odpowiedz