Wpis z mikrobloga

Chcę was przestrzec przed niemyciem zębów, ponieważ ja przypłaciłem to masą dziur, a do tego nie mogę się nawet uśmiechnąć, ponieważ dwa przednie są uszkodzone z powodu próchnicy i jeszcze bardziej wstydzę się wychodzić z domu.
Dlatego postanowiłem, że wrzucę tutaj swój wpis byście nie popełnili mojego błędu.

PS Tak wiem, że to tylko moja wina i żałuję tego, ale już nic z tym nie zrobię (Prócz wyrwania dwóch jedynek)
PPS Proszę o plusy, by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało, aby nie popełnili mego błędu.

http://hacerking.blogspot.com/2015/07/zeby.html

#feels #medycyna #gorzkiezale
hacerking - Chcę was przestrzec przed niemyciem zębów, ponieważ ja przypłaciłem to ma...

źródło: comment_mQqNtJ3qxgPPU0xiDcSYFYit4gtPH6YG.jpg

Pobierz

Jak często myjesz zęby?

  • Raz dziennie 26.5% (159)
  • Dwa razy 49.2% (295)
  • Trzy albo więcej 7.5% (45)
  • Myję, gdy sobie przypomnę. 9.2% (55)
  • Nigdy nie myłem zębów. 7.5% (45)

Oddanych głosów: 599

  • 16
  • Odpowiedz
@Wildhero: jaki sens ma mycie zebow po tym jak zjesz cos i wpadnie ci miedzy nie kawalki zarcia, miesa, zrobi sie nalot czy delikatny osad po roznego rodzaju pokarmach? No fakt, nie ma zadnego sensu.....
  • Odpowiedz
@hacerking: Nie wiem jak można sobie te dwa przednie dać zniszczyć. Jedyne wytłumaczenie to wypadek. Przecież implant jednego to tak na luzie z 6 koła, choć może być więcej/mniej w zależnosci od miasta.
  • Odpowiedz