Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem z kitajcem który się wykłóca ze mną a chce dopytać się zanim go pojadę.
Paczka zamówiona juz na początku kwietnia, od 12 maja stoi w WER Warszawa i nie planuje się chyba ruszyć, a za 2 tyg zawijam z mieszkania na dobre- student.

Tu więc mój problem, z 5 wiadomość do kitajca i 5 odpowiedź w stylu copy paste
"The status shows on 2016-04-12 01:55 WER Warszawa, Item arrived. Tracking number : RL188269384CN. Please check the web : http://www.17track.net/en/. blabla bla będziesz miał ją niedlugo nie martw się "

Paczka miała iść China Post Registered - wysłana China Post - rozumiem że ta jest nie rejestrowana ?
Dispute już stoi, liczyłem na dogadanie się ale chyba jutro trzeba będzie eskalować
zakup za ~ 35 zł, koszulka
#aliexpress
  • 10
RL188269384CN


@mathkaczy: Jeśli to jest twój tracking to idzie tak jak powinna China Post Registered Air Mail.
Dziwie się że nie eskalowałeś po jego pierwszej odpowiedzi tylko dalej marnowałeś czas. Olej go i bierz kasę.
No niby tak, ale czy on ma możliwość w ogóle kontaktu z WER w celu sprawdzenia sprawy? Chociaż jeśli faktycznie ona niby dotarła 12 kwietnia to dawno by już przyszła. A tak w ogóle to czy przesyłki wysyłane przez China Post Registered nie powinny być widoczne w http://emonitoring.poczta-polska.pl/? Moje przesyłki były tam widoczne.
No niby tak, ale czy on ma możliwość w ogóle kontaktu z WER w celu sprawdzenia sprawy?


Nie niby, tylko tak. To chińczyk za to odpowiada, mirek nie ma możliwości reklamowania tego u poczty.
To już jego problem, chyba jedyne co może to też popatrzyć w tracking.

Ta paczka nawet nie musi leżeć na WER, mogła zostać z niego już dawno wysłana.

@Radarek: Oczywiście że tak, ale po pewnym czasie przesyłki
@Andczej: w WER wydaje mi się że dalej to ona już nie leży ale niestety update nie ma więc tak wygląda ... ponad miesiąc,
eskalować będę jutro, dlatego że obecnie mam 1 już eskalację, nie chcę przeginać pały

a nie cisnąłem do kitacja od razu z eskalacją dlatego że disput stoi ponad miesiąc, myślałem że może po 2 tyg ruszy a tu nic, potem na długo zapomniałem o Ali , na
@Andczej: za namową poszedł escalate ;) czas leci ale to tam niewielka różnica,
poszedł extend protection time o 2 tyg, a potem dispute więc 13 dni na akcje jeszcze było, pilnuję żeby mi po 60 dniach nie zaliczyli że coś doszło mimo że nie