Wpis z mikrobloga

wczoraj wybrałem sie na pic rel do kina. i co?
warto było- jeden z tych filmów po obejrzeniu którego nie żałujesz hajsu jaki wydałeś na bilety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pamiętacie te cinematiki z warcrafta3 albo wowa które za gówniaka się oglądało z zapartym tchem i myślało 'o #!$%@? dlaczego oni nie zrobią takiego filmu?'
otóż wczoraj przekonałem się, że zrobili taki film i to film w którym prócz cyfrowych kukieł występują normalni aktorzy.
idąc na warcrafta dostaniecie kawał pysznego obrazu przesyconego akcją i światem którego dotyczy, co prawda o nieskomplikowanej fabule, ale ten film jest po prostu frajdą.


Pobierz jokefake - wczoraj wybrałem sie na pic rel do kina. i co? 
warto było- jeden z tych ...
źródło: comment_JJFk29V6Igj65MBVqam97eFYYkA28Lyc.jpg
  • 11
@jokefake: A mi właśnie Travis przypadł do gustu, właśnie przez to, że grał niczym w Wikingach, według mnie taka postać po prostu pasowała do tego filmu. Film spoko, czekam na sequel, bo historia urwana.
@jokefake: jeśli miałbym wymieniać minusy tego filmu to właśnie zacząłbym od gry aktorskiej ludzkich postaci, w przypadku Ragnara cały film miałem odczucie, że oglądam wikingów
@xzseba: dla mnie soundtrack był okay, co do minusów to dodałbym jeszcze plastikowe kostiumy, zbroje ludzi. Świetnie, że dla fanów uniwersum było wiele smaczków, których przeciętny kinoman nie zauważy
co prawda o nieskomplikowanej fabule, ale ten film jest po prostu frajdą.


@jokefake: jak oglądałem jakieś recenzje to właśnie mówili że jest wręcz przeciwnie, #!$%@? postaci i wątków że ciężko się połapać
@xzseba: no soundtrack był całkiem git i oddawał klimat moim zdaniem.

@TomdeX: też czekam i z pewnością również się wybiore ( )

@Sim0n97: nie czaje o co cho ludziom z tymi zbrojami? przecież to warcraft! film na podstawie gry i tak ma być- tam nic nie ma prawa wyglądać jak koszerne filmy historyczne, kreacje kostiumów są w sztosie.

@CichyBob: a bo ja wiem? dla
Pobierz jokefake - @xzseba: no soundtrack był całkiem git i oddawał klimat moim zdaniem. 

...
źródło: comment_TsHQt615VXX6NXHYnWTlXLGIZTTn9h8P.jpg
@jokefake: trochę brakowało wytłumaczenia dlaczego Medivh okazał się zły. Dla fana świata nie było problemu to zrozumieć, dla kogoś kto nie orientuje się w lore było ciężkie do wyłapania.

Z postaci ludzkich król był miałki. Wyglądało trochę tak jakby to Lothar tak naprawdę posadził go na tronie i z każdą pierdołą musiał się go radzić.

Czasami był problem z efektami, widać było że jest to wklejone, ale to jest mały minus.
@jokefake: Ja też wczoraj się przeszedłem na ten film i w sumie z góry wiedziałem że będzie mi się podobał bo jestem fanbojem całego uniwersum Warcrafta ale jednak kilka rzeczy mnie skutecznie odpychało.

Za dużo rzeczy zostało rzucone w stronę widza ze strony twórców, masa nazw własnych miejsc, imion i nazwisk, nazwy rodów i relacje między konkretnymi postaciami. Czułem się bombardowany informacjami które nie były w żaden sposób wyjaśnione. Ja czułem
@UrbanHorn: Zgadza się, wszystko wydawało się jakieś upchane, ale koniec końców mieli bardzo dużo do upakowania.

@jokefake: Film super, ale Travis rzeczywiście jakiś taki... za luźny. Brakowało mi w jego roli jakiegoś dworskiego patosu trochę, a z drugiej strony to by nie pasowało do części scen.

Jak na mój gust to w ogóle gra aktorska lekko drewniana momentami, ale w całości oglądało się przyjemnie. W końcu adaptacja gry nie Uwe
@Trynidad: Dlatego ja jestem zwolennikiem seriali w takich przypadkach. Lepiej zrobić 1 albo 2 sezony po 10 odcinków i masz 20 godzin na opowiedzenie historii zamiast 2. Oczywiście koszta idą w górę ale zyski także.