Wpis z mikrobloga

Mirki, czy to jest rejestrowana paczka, czy to jest mimo statusów z Chin jakiś numer nie do śledzenia poza granicami Chin?

YT1616511077400118

Wołam #aliexpress #banggood #gearbest , no bo to przesyłka z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej: a to tak miałem ostatnio z powerbankiem Xiaomi zamawianym dla kolegi. Dopłaciłem 2,15, a i tak dostałem nierejestrowanym. Cóż, to mimo wszystko kłopot dla nich, bo nawet teraz teoretycznie nie mają jak mi udowodnić, że tą paczkę za 42$ dostałem, lub nie. Po co sobie tak życie utrudniać..
  • Odpowiedz
@Python: @korbuzz: To samo u mnie dla paczki za 130$. Oni naprawdę chyba myślą, że to jest rejestrowana. Jasne, że to większy problem dla nich, ale wolałbym wiedzieć co się dzieje z moją paczką. O ile na kilkadziesiąt sztuk, żadna u mnie nie zaginęła, to jednak mam pewne wątpliwości przy paczce o tej wartości.
  • Odpowiedz
@korbuzz:
@Andczej: wydaje mi się że w gearbest po prostu dużo zależy od tego kto ogarnia twoje zamówienie lub tickety. czasami wszystko idzie gładko. np wczoraj napisałem ticket że nie naliczyli mi 50pkt za recenzję i dziś pani Rita dała mi 300pkt rekompensaty. podobna sytuację miałem miesiąc temu ale pani Carrisa olała mnie ciepłym moczem i dostałem 10.

dodatkowo w GB jeśli się doda do zamówienia baterie to
  • Odpowiedz