Wpis z mikrobloga

@korbuzz a jak byś do płacił 19 centrów(?) to byś miał normalna paczkę rejestrowana która jest obecnie jedną z najszybszych. Plis tego jest taki że vat cie ominie i przejdzie szybciej przez wer bo jest nadana rzeczywiście w Belgii.
  • Odpowiedz
@korbuzz od 40$ powinni wysyłać rejestrowana - ale problem jest jeden oni uważają to za rejestrowaną mimo że jest nierejestrowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze będą ci wmawiać że to jest rejestrowana
  • Odpowiedz
to fajnie ze gearbest wysyła paczki o wartości 42$ nierejestrowanym ()


@korbuzz: mam to samo tylko ze za $95, dodatkowo nie mialem mozliwosci odznaczenia wiec zaplacilem za opcje trackingu, ktorego nie mam. Kolega @Andczej już mi tłumaczył ich oszustwo. Masakra.

Oczywiscie support pytanie zlewa lub całkowicie odwraca kota ogonem.
  • Odpowiedz
@korbuzz: Jak dochodzą w miarę szybko to mogą wysyłać byle czym. Narazie na kilkadziesiąt paczek wysłanych YT mam 100% dostarczalność - i to zdecydowana większość poniżej 14 dni.

@KrystianEuropejski: Oczywiście że telefony też idą YT, chociaż nieraz wyślą czym innym.
  • Odpowiedz
@Andczej: @trollasek: @Python: No ja właśnie miałem już z automatu mieć rejestrowaną. No cóż. Dla mnie bez różnicy, dojdzie albo i nie dojdzie, ich problem, bo ja od razu na PayPal'a pójdę z roszczeniem. Z nimi nawet nie mam potrzeby rozmawiać.
  • Odpowiedz