Wpis z mikrobloga

Mirki, czuje dobrze. Dzisiaj odebrałem swoje pierwsze #mieszkanie z moim #rozowypasek ale co najważniejsze będę miał swoją #piwnica ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pic rel. W końcu na swoim po 4 latach wynajmowania. Teraz mogę narysować na ścianie #beniz i to bedzie mój #beniz xDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pijcie ze mno #kompot



#chwalesie #radosc #pierwszekotyzaploty
HadHod - Mirki, czuje dobrze. Dzisiaj odebrałem swoje pierwsze #mieszkanie z moim #ro...

źródło: comment_wJVZqgtlTRp2beh0ex5BXMkE4oHL9TQY.jpg

Pobierz
  • 31
Swoje-bankowe na 30 lat.


@HadHod: Ja też niedawno zapakowałem się na 30stkę w swoje-bankowe. To na MdM chyba się nie załapałeś? Ponoć już w marcu skończyła się kasa po tym jak rozszerzono na rynek wtórny.

@ludzik: Jak ja zaczynałem to kończył się MDM. Na MDM nie można było kredytować pieniędzy na wykończenie to i tak bym nie brał. Ale było też więcej kruczków.
@ludzik: wiem jak jest .. też stalem przed tym dylematem .. na szczeście (chyba) mielismy działke z domem z lat 70tych i sobie to remontuje głównie własnymi siłami .. do zimy mam nadzieje juz bedzie w całkiem dobrym stanie .. choć nie ukrywam ze 4 razy bardziej wolał bym mieszkać w mieszkaniu ale jednak nie wyobrazam sobie tak wielkiego kredytu ... może kiedyś stanieją albo stopa zyciowa sie podniesie i bede