Wpis z mikrobloga

To uczucie ,kiedy upewniasz sie 3 razy czy aby na pewno jesteś w dziale męskim, bedąć w sklepie odzieżwym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoMercyIncluded: Mylisz slimy ze skinny. Obczaj slimy pod swoj rozmiar, one nie sa w ogole obcisle, maja tylko delikatnie zwezona nogawke, co by nie latala jak spodnie typu bombery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O tym wiem.. Tylko bierz pod uwagę, że ja na przykład nie lubię za spodnie dać 300 zł


@koorekk: Polecam kupować spodnie na bazarze, z jednej strony wyglądają normalnie, z drugiej nie kosztują 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pejczi: ale dyskusja dotyczy popularnych sieciówek. Tam nawet nie ma oznaczeń Slimmy/Skinny/Cokolwiek, tylko jeden pieprzony uniwersalny krój, wiernie liniowo przeskalowany, przez co spodnie na 185cm są o wiele szersze, niż te na 178cm i nogawka też się rozszerza liniowo, więc na moje uda musiałbym nosić spodnie za luźne w pasie o kilka centymetrów. Wiem, w gównosklepach nie powinno się robić zakupów, wtedy nie byłoby powodu do narzekań.
  • Odpowiedz
Skoro nie mieścisz się w spodnie "slim" to musisz szukać spodni dla grubasów. To chyba normalne, nie? Są dwa rodzaje spodni - dla cieniasów i dla grubasów. No, chyba że coś mnie ominęło.


@Sibuyas: Czyli co, te 10-20 lat temu po świecie chodziły same grubasy? Dawniej w każdym sklepie można było kupić normalne spodnie, dziś można je kupić albo na bazarze, albo w markowych sklepach po 300 zł za parę,
  • Odpowiedz
Czyli co, te 10-20 lat temu po świecie chodziły same grubasy


@kw401: Była inna moda i wielkie pantalony z nogawką dwa razy szerszą niż noga były na porządku dziennym. Teraz po prostu jest większy wybór (mimo pozornego jego braku - hurr durr, w każdej sieciówce to samo) a rozpieszczeni klienci biadolą. No bo jak spodnie są 3 centymetry za szerokie w pasie to już są "be" i najlepiej to by
  • Odpowiedz
@bosiek17:

I niech się któryś różowy zdziwi jak jej facet szuka godzinę jednej pary #!$%@? spodni, które nie są wydarte, poszarpane, przedarte albo oblepione jakimiś gównowlepkami.. I nie piją w krok..

@koorekk: z dziwnych sklepów korzystasz. Normalne męskie jeansy to prosta sprawa - za to damskie, które nie będą skrajnie udziwnione to niemal Święty Graal :) Ja idę i kupuję, żona po sklepach szuka i marudzi ;)
  • Odpowiedz