Wpis z mikrobloga

To uczucie ,kiedy upewniasz sie 3 razy czy aby na pewno jesteś w dziale męskim, bedąć w sklepie odzieżwym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koorekk: mam ten sam problem bo nie lubię szerokich nogawek jak mi się machają, w pasie cienki jestem a uda od siłki rosną plus biegam też :) temu lato jest spoko bo kocham krótkie spodenki :D
  • Odpowiedz
Teoretycznie takie proste spodnie powinny być tańsze.


@koorekk: Czemu pełnowartościowy towar miałby być tańszy od podartego szmelcu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dran2:
Kurde po tym kątem na to nie spojrzałem :P Wychodziłem z założenia, że zwykłe spodnie przechodzą "mniej operacji" przez co powinny być tańsze
  • Odpowiedz
@koorekk: xD biore pierwsze z brzegu regulary i mam idealnie dopasowane zazwyczaj xD nie wiem gdzie wy zakupy robicie, nie mowie tu o super obcisłych rurkach, bo to w #!$%@? neiwygodne ale zwykłe proste spodnie ze zwęzonymi nogawkami
  • Odpowiedz
@koorekk: bez urazy ale chyba inteligencją nie grzeszysz skoro kupienie pary spodni zajmuje Ci ponad godzinę. Wystarczy, że nie weźmiesz slimów tylko zwykłe regular przymierzysz co zajmuje max 10 minut. Nie rozumiem w czym problem chyba w każdej sieciówce są dostępne
  • Odpowiedz