Wpis z mikrobloga

@poczekaj: IdeaBank lokata Happy 4% od 1k do 10k zł na 3 miesiące dla nowych klientów. Nie trzeba zakładać konta osobistego. Co jakiś czas wrzucają lokaty na około 3% nawet do 1 miliona złotych dla wszystkich: http://krainakorzysci.blogspot.com/2015/04/lokata-happy-4proc-w-idea-bank.html

Inna ciekawa opcja to Lokata Bezkarna 3,2% w BGŻOptima od 1k do 100k zł na 3 miesiące dla nowych klientów. Przy okazji dostaje się bardzo dobre konto oszczędnościowe z dużo lepszym oprocentowaniem niż te
@eshabe: Właśnie już happy mi się skończyła i przerolowałem na 3%. Poluję na te 3% w idei, bo co 1-2 miesiące przez tydzień są dostępne. Na bezkarną też się załapałem (jeszcze w promocji z bonusem 50zł), ale te konto oszczędnościowe ma mieć wysokie oprocentowanie chyba tylko do lipca. Tylko właśnie w czerwcu coś się będzie kończyło i nie ma obecni nic sensownego powyżej 2,5%
te konto oszczędnościowe ma mieć wysokie oprocentowanie chyba tylko do lipca


@jedzbudynie: Promocyjne oprocentowanie na nowe środki regularnie wydłużają już od bardzo dawna. Kończy się jedno i zaraz wchodzi drugie. Poza tym standardowe oprocentowanie jest i tak lepsze niż w większości banków mają lokaty. A przecież obsługa konta oszczędnościowego jest dużo wygodniejsza niż lokat.

3% z 10k to 25zł:) za dużo zachodu


@jedzbudynie: Przy 10k może rzeczywiście się tak wydawać.
@jedzbudynie: Przecież Ci napisałem, że Idea Bank co jakiś czas wrzuca lokaty na około 3% nawet do miliona złotych. Kończy się jedna, zakładasz drugą. A w BGŻOptima na tę lokatę możesz wrzucić do 100k, a potem trzymać to na ich koncie oszczędnościowym, które ma lepsze oprocentowanie, niż lokaty w większości banków.