Wpis z mikrobloga

Do rozdania dziś 44 bony bet-at-home na 5 PLN! Żeby z mordy szmaty nie robić to uwzględniam listę rezerwowych rezerwowych tj. @rafiak, @nilfheimsan, @pizzajestzajebista, @Tosiek14, @cropdd, @mortalis91, @Znasz_tego_Andrzeja, @Antarktis, @Davidvia0 - zaraz dostaniecie swoje kody. Na liście są również @zwier, @JerseyJascra oraz @KisielRock, ale muszą odblokować PW.

Wcześniejsze #rozdajo :
http://www.wykop.pl/wpis/18093683/do-rozdania-mam-30-sztuk-bonow-do-wykorzystania-na/

Po uwzględnieniu wyżej wymienionych zostają mi 32 bony do wykorzystania, wpisujcie się w komentarzach, kto pierwszy ten lepszy! :) bet-at-home mogłoby pomyśleć o jakimś bonusie, bo robię za nich reklamę - ulotki zamiast moknąć na śmietniku trafiają do mnie - czyli odbieram od tych co i tak nie wykorzystają i daję tym co założą konto, spróbują zagrać i może jak coś zacznie wychodzić to się wciągną :D Łącznie licząc wcześniejsze i to rozdajo + znajomych dotarłem do około setki ludzi - fajnie. Nie wiem czy uda mi się jeszcze coś zdobyć, ale w razie czego możecie tworzyć listę rezerwową :D


#bah #bukmacherka
  • 79