Wpis z mikrobloga

Trening Pull. 6 powtórzeń. Back day.

MC z odkładaniem

6x100 6x110 6x120 6x130

Podciąganie szeroko nachwytem

6xCC 6x15 6x20 6x25

Wiosłowanie sztangą nachwytem

6x80 6x90 6x100

uginanie ramion ze sztangą

6x45 6x50 6x54 -> 2 z pomocą winga :)

Uginanie ramienia hantlem nachwytem

8x14 8x16 6x18

uginanie nóg na prasie

6x35 6x40 6x50

+łydki, brzuch..

w co drugiej seri robiłem 1 powt dodatkowo dla gimnazjosa xD

ostatnio @mocart zmotywował mnie żeby #!$%@?ć na wiosło, tak też zrobiłem i wyszło zajebiście.. zero dyskomfortu na garbie + naprawdę ostry trening, nie obyło się bez mocnej lury ala budowlaniec...

od niedawna biorę mono, przyrosty są, bicki puchną także wszystko zgodnie z planem :D życzę wam tego samego, niech moc będzie z wami :]

#mikrokoksy #silownia
  • 20
@severian: robię w tygodniu raz nachwytem raz podchwytem.. widziałem jak Ronnie Coleman robił, a gość zna się na rzeczy dlatego tak też robię.. poza tym lobię to ćwiczenie bardziej niż podchwyt..

ostatnio na czczo waga pokazuje 88 -> achievement complete :D teraz celuje w 94..

@stasiusoyka: o ile to masa mięśni, a nie sadła gościu ;)
Sarza01 - @severian: robię w tygodniu raz nachwytem raz podchwytem.. widziałem jak Ro...
@Lanza: jest jest :D już jak zdejmując koszulkę na siłce to jest motywacja, że mógłbym góry przenosić :]

Tobie też tego życzę, sporo jeszcze pracy przed Tobą, ale kto nie próbuje nie wygrywa :D

+ masz dietę wiec pewnie osiągniesz cele szybciej...
@Lanza: moim zdaniem systematyczność jest najważniejsza jeśli chodzi o siłownie.. na 2 miejscu progresja ciężaru.. na 3 dobry trening i dieta.. masz wszytko, teraz tylko musi upłynąć czas.. czas i tak upłynie :)

@swierzaq: ahhahahah w takie bajki to nie uwierzę.. chyba, że na prawdę geny 1 na 1000000.. ja teraz jadę mono, bcaa i białko.. @WlasciwosciBetonu: @WlasciwosciBetonu musimy z ziomkiem dokupić ciężaru, ze 2x20.. po za tym większym
@dptd: odżywki to suplementy diety.. białko czy bcaa to wołowina w prochu.. kreatynę produkuje organizm.. to nie to samo co walić hormon w ilości 10 razy takiej jak organizm produkuje..

ja i tak jem pół zalecanej porcji, a na swoją wagę powinienem z półtorej..

żeby urosnąć takim skurczysynem trzeba zwyczajnie dostać odpowiednią póle genów, być samcem ALFA i mieć wielkie jaja które wyprodukują tony teścia :D
@dptd: no tak ale w filmie jest mowa o sterydach nie odżywkach, @swierzaq też pisał o zrobieniu z siebie konia na mono i bcaa, wiec zwyczajnie mamy inne zdania i patrzymy z innych perspektyw, tyle.