Wpis z mikrobloga

Podsumowanie II tyg #vlcd
obecnie/od tamtego tyg/od poczatku redukcji
Waga: 84,5kg/-2kg/-6,5kg
Łapa:38,5cm/-0cm/-0,5cm
Udo:62cm/-2cm/-2cm
Pas:86cm/-3cm/-6,5cm
Spadek wagi nie jest już tak spektakularny jak w tyg I ale w lustrze widać naprawdę spory progres. Zmieniłem program treningowy na RTS Generalized Intermediate Program
http://forum.reactivetrainingsystems.com/content.php?126-Generalized-Intermediate-Program . Może nie jest to idealny program dla mojego poziomu zaawansowania, ale jest autoregulowany i wydaje mi się, że dobrze sprawdzi się na redukcji. Dorzucam do niego tylko podciąganie i dodatkowe wiosłowania. Dzisiaj wypadło mi nieplanowane ładowanie węglami (impreza rodzinna) i zobaczymy jaki będzie to miało wpływ na wagę i sylwetkę. Starałem się kontrolować szamę (ʘʘ) Co do codziennego jedzenia to kurczaka jestem jeszcze w stanie wciągnąć, ale twaróg mi już uszami wychodzi.()
#redukujzrozumemigodnoscia #redukcja #silownia #mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: słodzik to jest #!$%@? moje odkrycie życia. Wcześniej się #!$%@?łem ze stewią, potem był ksylitol. A trzeba było od razu kupić słodzik. 0 kcal, tani i zajebisty w smaku. Coś pięknego.
@masz_ty_rozum_i_godnosc: protip na twaróg - bierzesz 5-6 tabletek słodzika, rozpuszczasz w 100 ml wody, lejesz to na twaróg, dodajesz troszkę kakao i cynamonu i #!$%@? nie ma siły że nie wchodzi. A jak jeszcze masz czekoladowy
  • Odpowiedz