Wpis z mikrobloga

wzmacniacz opracyny nie odwrajacy - ale szczerze tam są takie rzeczy że 2 osoby do tego przysiadły i sami też nie mamy pojęcia. Przepraszam chcialem pomóc ( coś narysować )
@elgahir: Czego tam nie rozumiesz? To jest w zasadzie dość proste. W doprowadzeniu transmitancji do zjadliwej formy nie pomogę bo nienawidzę tego, ale merytorycznie jeśli coś jest niejasne to pytaj.
@elgahir: PS. nie rozumiem skąd masz tam dwie omegi. Skoro jest jeden kondensator to jest to filtr jednobiegunowy (tak to się chyba nazywa?) i ma tylko jedną częstotliwość charakterystyczną (3dB).
@4833478: Sorry, że dopiero teraz odpisuję - padł mi internet w dośc niefortunnym momencie, niemniej baaaaaaaaaaardzo dziękuję za próbę pomocy! Zadzwoniłem i zrozumiałem to w miarę. Wytłumaczę to, ale strasznie pewnie nieprofesjonalnie, dwie omegi sa dlatego, że potrzebuję zastąpić każdy "jwCR2" jakąś omegą i żeby móc to narysować na wykresie. Wynik wygląda tak: http://screenshot.sh/mK9rfuXqHRLpD
dwie omegi sa dlatego, że potrzebuję zastąpić każdy "jwCR2" jakąś omegą i żeby móc to narysować na wykresie.


@elgahir: Nie rozumiem ani trochę co masz na myśli. Jak dla mnie to w tym układzie będziesz mieć wzmocnienie 1+R2/R1 dla DC i wzmocnienie 1 (0dB) dla wysokich częstotliwości, część opadająca charakterystyki będzie mieć nachylenie -20dB na dekadę i będzie się zaczynać przy częstotliwości 3dB zależącej od wartości kondensatora.