Wpis z mikrobloga

#tfwngf #anonimowemirkowyznania #psychologia

Borderline i over attaching(nie wiem czy jest po polsku nazwa) to tak #!$%@? choroby psychiczne, że ja #!$%@?ę. Przez jakiś miesiąc miałem flirt z taką dziewczyną dość intensywny bo spałem u niej praktycznie codziennie, nawet jedzenie mi robiła a potem coś tam #!$%@?łem jak to z moim zmiennym humorem zawsze bywa i zerwaliśmy kontakt ale dla mojego mózgu oczywiście tak nie może być i muszę codziennie na jej profil zaglądać po parę razy jak #!$%@?, już 3 miesiące nie rozmawialiśmy a na jej profilu to chyba z tysiąc wyświetleń #!$%@?łem. Sam nie rozumiem mojego zachowania, żyję na #!$%@? i z logicznego punktu widzenia nie chcę w ogóle nawet żadnej baby by mi pod uchem #!$%@?ła a jak dzisiaj zobaczyłem, że jakiś rudy #!$%@? którego parę dni temu dodała na fb jest z nią w związku to mi się słabo zrobiło. Taką huśtawkę emocjonalną mam z jakieś 2-3 lata, wcześniej byłem zimnym #!$%@? który na wszystkich srał, nie wiem dlaczego to się zmieniło, chciałbym być znowu #!$%@? który ma wszystko w dupie.
  • 6
@schizotypowycynik: Brałem setralinę i parogen, jakoś już nie mam ochoty na żadne leki, po parogenie praktycznie ilość spermy mi się dwukrotnie zmniejszyła i chyba też orgazmy są słabsze ale to mam akurat gdzieś ale chciałbym sobie sylwetkę wyrobić a pewnie te leki też w tym przeszkadzają.

@skislam: Właśnie skończyłem drugą terapię 3 miesięczną na oddziale dziennym, psychiatra machnął na mnie ręką i powiedział, że nie wie jak mi pomóc. Tam
@RedDeadSalvation: uważaj na związki i angaże poszpitalne, one niszczą. Sama byłam w takim, na szczęście nic mocno gryzącego ale takie relacje nie bez powodu są zwykle niezalecane. Nie każdy psycho Ci pomoże.
@skislam: Ja myślałem, że wyjdzie to na plus bo ona też ma coś podobnego i myślałem, że razem dojdziemy do jakiegoś rozwiązania naszych problemów choć ona mówiła że wszystko z nią w porządku w co wątpię bo jej nalegał lekarz by leki brała a ja sam się o nie prosiłem bo twierdził że mi niepotrzebne są.

Nie żałuję tej znajomości bo dawno się tak dobrze nie bawiłem, nawet nie wiem kiedy