Wpis z mikrobloga

@zgon da się jakoś sprawdzić, kiedy były ściągane te aktualizacje?

@Axelio no jeśli 5 godz. pracy komputera to dużo, to trochę słabo :/ nieraz moja pojedyncza sesja gierczenia trwa dłużej, nie mówiąc już o prasówce ;) Poza tym jest to laptop i ma podkładkę chłodzącą. Regularnie go "odkurzam", więc nie ma opcji, że się przegrzewa.
@Axelio skrin był robiony wczoraj, gdyby mi tak zamuliło teraz, to na pewno nie pisałabym teraz na Mikroblogu, bo zwyczajnie nie dałabym rady odpalić stronki z Wykopem :P ale, z tego co pamiętam, najbardziej z procesora korzystał chrome.

@kj5 czasem gdy słucham Eski Rock to wysiada mi jakaś wtyczka Shockwaves (czy jakoś tak) i faktycznie, paraliżuje mi to na kilka chwil cały komputer (nie tylko przeglądarkę). W tym jednak przypadku paraliż był
@piglet: nikt nie określi Ci jednoznacznie co to było, przyczyn może być multum. Następnym razem wejdź w zakładkę Procesy, ustaw je według kolumny "Procesor" i będziesz miała odpowiedź, kto jest winny tej grandy.
@profesorek92 Takoż zrobiłam i wyszło, że winny był chrome. Tylko co mogę teraz zrobić z taką informacją? Spróbuję jakoś znaleźć godzinę, o której ściągały się ostatnio aktualizacje i jeśli się to pokrywa z czasem takiej zamuły (mniej więcej pamiętam godzinę), to będę winna @zgon piwo :) W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc :)
@zgon okej, znalazłam informacje, kiedy były ostatnio wyszukiwane aktualizacje i to by się pokrywało z czasem największego zamulania, czyli Twoja teoria chyba jest słuszna :) Daj namiary na siebie, to Ci wyślę piwo :P