Wpis z mikrobloga

@Ch-jogromPL: nie robiłem klatki od 3 lat a i wtedy sporadycznie. Klatka jest taka jak była 7 lat temu i wtedy nie ćwiczyłem pod sylwetke tylko siłowo na treningach.
Po prostu pytam, bo póki co po robieniu pompek na dwóch wiadrach nie miałem nawet lekkich zakwasów.
  • Odpowiedz
@NH35: a no same ręce się rozrosły od noszenia dzieci i spaceru farmera z zakupami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i klatka była wystarczająca ale teraz wydaje się mniejsza
  • Odpowiedz
@krabsik: pompki z podwyższeniem, pompki diamentowe, pompki z podwyższeniem rece wąsko, pompki z przejściami z jednej ręki na drugą, pompki na poręczach (ciało poziomo, schodzisz nisko), dipy (ciało pionowo, schodzisz do kąta prostego w ramieniu)
  • Odpowiedz
@delyew: a słyszałeś o rotatorach barkowych? Można schodzić niżej przy jednoczesnym pochyleniu się do przodu (co angażuje klatę jeszcze bardziej), ale stricte w pionie nie schodziłbym zbyt nisko bo barki bolą
  • Odpowiedz
@piesnababy: No słyszałem i co z nimi? Ja schodzę pionowo bardzo nisko bo na to mi pozwala mobilność i nic mi się nie dzieje, wystarczy się rozciągać (hyperextension) i zwiększać mobilność. Najlepiej schodzić do poziomu gdy czujemy lekkie rozciągniecie w barkach, niżej już niebezpiecznie
  • Odpowiedz