Wpis z mikrobloga

Motomirki z #motocykle
temat znany i lubiany - Transfogarska i Transalpina. Jechał ktoś z centralnej polski? Chciałbym pojechać do Rumunii wyłącznie w celu pokonania tych dwóch tras. Czy te dwie trasy są do ogarnięcia w jeden dzień? Czy lepiej podzielić na dwa?
Chciałbym zużyć jak najmniej urlopu, jednak liczę się z tym że sam dojazd to 2 dni ;)
  • 44
  • Odpowiedz
  • 0
@bigger ogólnie decyzja podjęta. jak beda fundusze i czas to lipiec przyszlego roku( bo teraz polska atakowana) szturmuje Transalpine i transafgane rozkladajac sobie na tydzień wyjazd ;). ale to bede do Ciebie pisal czy sie na piwie spotkamy, bo byles i mozesz doradzic, a ja tylko cala zachodnia europe zwiedzilem i wschodu nie ogarniam ;P
  • Odpowiedz
@bigger tydzień temu leżał tam śnieg i było zimno. Ze względu na plecaczka wolałem pośmigac na winklach niżej położonych. Zreszta Rumunia nas nie zachwyciła. Po 4 dniach zawróciliśmy na Ukrainę która jest lepszym miejscem na długi urlop.
  • Odpowiedz
@Stitch: Wbijaj kiedy chcesz. Daj tylko znac szybciej. Trackami tez sie chetnie podziele.

@ZycieJAKsen: Dla mnie duet Transfogarska/Transalpina to chyba najlepsze trasy jakimi jezdzilem.
A mam zjechane wiekszosc tych najpopularniejszych. Co do samej Rumunii mam podobne zdanie. Sprawe ratuje maramuresz i morze Czarne ( #cycki ( ) ).
Transylwania i jej zamki sa mocno przereklamowane. Wiec jakbym mial jechac na czarnym tylko to w Rumunii te 2 trasy + jakis ciekawy
  • Odpowiedz