Wpis z mikrobloga

Motomirki z #motocykle
temat znany i lubiany - Transfogarska i Transalpina. Jechał ktoś z centralnej polski? Chciałbym pojechać do Rumunii wyłącznie w celu pokonania tych dwóch tras. Czy te dwie trasy są do ogarnięcia w jeden dzień? Czy lepiej podzielić na dwa?
Chciałbym zużyć jak najmniej urlopu, jednak liczę się z tym że sam dojazd to 2 dni ;)
  • 44
@fotograf_warszawiak: W jeden dzien ogarniesz, ale to bez sensu. Serio.

Bylem na 2 takich wyjazdach. Jeden dzien dojazd , drugi transalpina i transfogarska i 3 powrot. Mozna ale bez sens.

Jak cos to moge zasugerowac miejscowki
@PMV_Norway: Odnioslem wrazenie, ze na sile zachwalasz Norwegie.
Wiec skoro dajesz do zrozumienia ,ze eee... Rumunia , lepiej do Norwegii to obie te trasy zjechales, tak?
Bo przeciez nie wypowiadalbys sie o czyms czego nie widziales, nie? ;)
@PMV_Norway: W takim razie przepraszam. Opacznie zrozumialem, bo jestem juz troche przewrazliwiony jak ostatnio kumpel mowil, ze nie ma co jechac na Ukraine, bo tam nic nie ma. Lepiej nad polskie morze.

@fotograf_warszawiak: i jeszcze @Stitch: , bo widze,ze tez zainteresowany

Realizowalem w takiej formule to , bo nie bylo czasu i jesli juz koniecznie to polecam tak

Dojazd w 1 dzien. Uja tam z noclegami nad Balatonem czy innymi. Nie warto moim zdaniem.
Ja swoim traktorem jestem w stanie w jeden dzien przejechac na miekko nie przekraczajac 120-130km/h a przelotowa to ze 110. Dodatkowo teraz jest juz do Sebes autostrada.

Pierwszy