Wpis z mikrobloga

Zostałem właśnie szczęśliwym posiadaczem Alfy Romeo 147 jtd. Z tej okazji od razu pytanie( ͡ ͜ʖ ͡)
gdzie w Poznaniu znajdę dobrego mechanika który wymieni mi wadliwą świecę i przeczyści regulator ciśnienia paliwa (zaworu redukcyjnego)-wywala błąd Motor Control System Failure. Mieszkam na Winogradach
#poznan #alfaromeo #alfaholicy #mechanikasamochodowa
  • 15
  • Odpowiedz
@quaqu: podlacz pod kompa i zobacz jaki błąd - prawie każdy błąd powoduje ten komunikat. U mnie były dwa błędy (w ogóle z dupy niby - ale doprowadziły mnie do wadliwego egra). Jak wyskoczy to znaczy, że może być i coś z turbo jak i z przepływką. Dlatego lepiej kabelek i sprawdzić samemu. Ja i tak stawiam, że pewnie masz egra #!$%@? :P
  • Odpowiedz
@oran: Komunikat pojawił się wczoraj podczas powrotu do domu, wyprzedzałem tira i z 2k obrotów przycisnąłem pedał do końca i mi zaczęło pikać. Jak odpuściłem gaz to przeszło. Idealnie pokrywa się z opisem na forum. Btw-jaki kabel polecasz bo nie zakupiłem jeszcze
  • Odpowiedz
@prnppp: Nie podejrzewam turbiny, wymieniana była 2 lata temu. No ale kabel zakupie i sprawdzę ecuscanem. Taki sprzęt to raczej tylko na allegro dostanę?
  • Odpowiedz
@kuraku: Ło Panie, ale daleko. Na razie kupie kabel i zdiagnozuje ale jak coś to się do niego zgłoszę(choć podejrzewam że taki fachowiec ma ciężko z terminami) Dzięki :)
  • Odpowiedz