Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #heheszki
  • 21
  • Odpowiedz
@blzj: porównaj sobie wibrator do lalki Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi :D wy i tak zadowalacie się ręką, a kobietom jest trudniej dojść tylko za pomocą dłoni
  • Odpowiedz
a kobietom jest trudniej dojść tylko za pomocą dłoni


@moniczkay: Bo jak wiadomo potrzebujemy jeszcze wymruczanych do ucha zapewnień o dozgonnej miłości( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blzj: Wiem, że to heheszki, ale uwaga odpowiadam: bo istnieją podwójne standardy, a dokładniej problem leży w facetach - część facetów lubi sobie podbudować ego jeśli wiedzą, że ktoś jest większym przegrywem od nich, a jak już takie zachowanie krytykują laski, to będą się z nimi zgadzać we wszystkim. Posiadanie wibratora jest stosunkowo akceptowalne wśród kobiet. Raczej jedna drugiej nie wygarnie, że jest waginarką bez życia i powinna się ogarnąć. Przekładając
  • Odpowiedz
@blzj: Typowa hipokryzja tępych cip. Same przeżywają różnorakie orgazmy za pomocą wyrafinowanych urządzeń, ale mężczyzna może używać tylko dłoni, bo inaczej jest #!$%@?. Na szczęście od lat nie przejmuje się opiniami posiadaczek pochwy i kupiłem sobie taką lalkę za 1600 dolarów. Nie muszę już się uganiać za cipkami, nie muszę wydawać na nie pieniędzy, zapraszać do knajpy, płaszczyć się i prosić aby móc zaruchać. Wstaję rano i robię z lalką co
  • Odpowiedz
Nie muszę już się uganiać za cipkami, nie muszę wydawać na nie pieniędzy, zapraszać do knajpy, płaszczyć się i prosić aby móc zaruchać


@LudzkieScierwo: No jak tak miałeś do czasu kupienia lalki, to faktycznie był dobry wybór. Przynajmniej nawet niechcący się nie rozmnożysz (;
  • Odpowiedz
Bo jak wiadomo potrzebujemy jeszcze wymruczanych do ucha zapewnień o dozgonnej miłości( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rdza: O #!$%@?, a myślałem, że tampon pokryty proszkiem przeciwbólowym to najlepszy pomysł na świecie, ale widzę, że wibrator z odtwarzaczem mp3 to wyższa liga!
  • Odpowiedz
@noekid: w porownaniu do mezczyzn tak. Prawie kazdy facet bez problemu dojdzie zaspokajajac sie wlasna reka... a dla kobiet to jest trudne. Nie jestesmy takie jak wy, ze rach ciach wykonamy to jak czynność fizjologiczną i po sprawie.
  • Odpowiedz