Wpis z mikrobloga

@arbuxs: robić robią, tylko że ips 120-144 hz są zajebiście drogie, a kupować monitor(tn) do jednej gry(csgo) to idiotyzm, lepiej kupić sobie ips 75 hz i mieć też piękne kolory w innych grach, jeśli grasz TYLKO w csgo no to 144 hz będzie spoko
  • Odpowiedz
@Jurigag: @surf:
Możecie rozwinąć o co chodzi z tą TN'ką? W jaki sposób jest gorsza od innych matryc? Aż sprawdziłem obecny monitor(BENQ e2220HD) i okazuję się że mam też TN dlatego nie wiem czy odczuję to rozczarowanie o którym mówicie
  • Odpowiedz
@arbuxs: o kolorach i kątach ? przecież IPS ma kilka razy lepsze kolory i kąty widzenia, tn jak grasz tylko w csgo gdzie kolory masz w dupie tylko liczy się czas reakcji może być dobra, ale np do takiego wiedźmina gdzie licza się kolory no to sory, nie wyobrażam grać sobie na TN
  • Odpowiedz
@Jurigag: Czyli mówisz mi że grałem w wiedźmina na brzydkich kolorach i może to jeszcze lepiej wyglądać ( ͡º ͜ʖ͡º)? Dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz
@arbuxs: tak, w grach czy filmach, poza tym IPS również są bardzo dobre do gier i nie trzeba kupować 120-144 hz monitora jeśli nie masz zamiaru grać profesjonalnie i na tym zarabiać, taki dell p2414h który działa do 80hz i ma zajebiście niskie input lagi(jedne z najniższych w IPS) w zupełności każdemu niedzielnemu graczowi na poziomie GE w cs:go starczy w zupełności, do tego lepsze kolory niż TN a koszt
  • Odpowiedz