Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: jakbyś brał to pod okiem lekarza i z apteki towar to spoko. A tak jakieś gówno dostaniesz od dilera, #!$%@? go wie co w środku. Do tego brak odpowiedniej wiedzy no bo sory ale porady łysych koksów na forach o odblokach... Sam pomyśl rady na temat twojego zdrowia od gości, którzy ledwo szkoły pokończyli i pracują na produkcji.
  • Odpowiedz
@ethics: Jest w PL na forach paru bardzo dobrych specjalistow i jest jedno bardzo dobre forum o naprawde miedzynarodowym poziomie. A co do poziomu towaru od dilera.. no coz. Sama prawda :) Ale jak ktos potrafi myslec to nie potrzebuje dillerow.
  • Odpowiedz
@bst: nie wierzę w "specjalistów" na forach. Przeczytali parę książek (jeśli w ogóle przeczytali coś więcej niż internet) a uważają się za specjalistów na równi z lekarzami. Może i niektórzy posiadają dużą wiedzę ale jednak wolałbym być pod opieką lekarza specjalisty, który ciągle by monitorował poziom hormonów niż brać jakieś niewiadomo co od dilera a potem płacz. Odbloki ludzie robią wg rozpiski a nie wg badań. Co wg mnie jest
  • Odpowiedz
@ethics: W internecie jest wszystko, lacznie z publikacjami badan medycznych, plus empiryczna wiedza wielu zawodnikow ktorzy startuja wiele lat i wygrywaja lub ich podopieczni wygrywaja. Malo jest lekarzy ktorzy ogarniaja temat dopingu sportowego, tym bardziej ze te srodki nie sa znane lekarzom bo nie widnieja na wykazie lekow. Wiec nie lekcewaz wiedzy ludzi bo Cie moga zadziwic. Nikt powazny nie robi odbloku z rozpiski. Zobacz sobie jak wyglada np power
  • Odpowiedz
@ethics: Co Ty te koksy tak demonizujesz? Tak z Twoich wypowiedzi wynika że w głębi serca chciałbyś w końcu przybić ale się cykasz :) Tutaj się zaczynałem rozpisywać, ale stwierdziłem że nie ma sensu. Myślę że do roku czasu drżącą ręką sięgniesz w końcu po blister metki czy strzykawkę z teściem. Ogólnie jest tak jak Ci @bst napisał. Nic dodać nic ująć. Lekarze od dopingu? XDD XDD
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: zrób klasycznie czyli meta + teść i na odblok Clomid, kup sobie środek na zablokowanie estrogenów jakby ci zaczęło gino wywalać (zaczynają swędzieć sutki) + jeszcze osłona na wątrobę np. Liv52 i możesz też kupić na żołądek jak bardzo byś chciał
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: co niby? Ja brałem Danabol'a z Mołdawi i po 100 tabletkach zrobiłem ok 9 kg masy. O każdych sterydach większość mówi źle, bo mało o nich wiedzą. Tacy marudzą na SAA i potem sami idą jeść do McDonalda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. meta jest silniejsza od teścia choć odradza się brania mety solo. Ja brałem i nie miałem jakiś jazd jak niektórzy ale to
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Dlatego bierze się osłonę na wątrobę, ja brałem Liv52 i nie miałem żadnych problemów z nią. Co do retencji wody to czy ja wiem czy taka duża. W moim przypadku spadło 2 kg a reszta została, czyli z ok. 9-10kg spadło mi ok.2kg
  • Odpowiedz