Wpis z mikrobloga

@Swder: niech się wypowie ktoś mądry, ale podejrzewam że:
- te 30kmAh są z dupy wzięte i sprawność to pewnie połowa z tego
- ładowarka solarna takiej wielkości będzie cały powerbank na równiku nawet przy pełnym słońcu ładowała sto lat.
@Swder: Jak on ma 3000mAh to już dobrze. Za taką cenę nie licz na tak wielką pojemność.
Druga sprawa, to panele słoneczne. Wiele prądu z nich nie uzyskasz, a dodatkowo ten power bank ma (albo miał, jeśli to poprawili) taką przypadłość, że podczas ładowania z paneli przeżerał praktycznie cały uzyskany prąd na świecenie ledami wskazującymi poziom naładowania.
Tu masz recenzję tego wynalazku.

Ze swojej strony polecałbym kupić oryginalnego Xiaomi 16000mAh -
@Swder: Conel moze dobrze mowic, ja kupilem tani panel sloneczny, niby 15W a ledwo swoje diody zasilal, akumulatora nie doladowywal...
Solarow - wiec nie mam...
Xiaomi - wydaje sie byc dobra kopia samsunga ktory jest kopia sony, a kiedy sony byla dobra firma ;)
moze cos skaaplo.
@Swder: Erm, coś mi śmierdzi w tej aukcji. Zero komentarzy i za tanio jak na dystrybucję z polski. Oni pewnie zamawiają prosto z Chin i trzeba czekać ponad 2-3 tygodnie nim dojdzie. Jeżeli masz tyle czasu, to lepiej zamów bezpośrednio z Banggood.
@Swder: przy takiej powierzchni da max. 0,5W, jakbyś nabył z 6-10 takich paneli + akumulował prąd w jakiś 18650 to nawet sprawnie można takim czymś ładować telefon