Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie kciuki, bo zaraz mam interviev w sprawie kontraktu na pelen etat. Szanse sa male ale bedac niepoprawnym optymista wierze, ze sie uda. Jakby sie udalo, to odmieniloby to moja sytuacje na #emigracja. Jest fajnie ale dlaczego nie ma byc lepiej :).

Rozmowa o staly kontrakt w magazynie w ktorym pracuje. Chetnych sporo, moje szanse male, ale... kto nie probuje ten nie zyskuje. :)

Poslijcie jakies pozytywne mysli w kierunku czlowieka, ktorego na oczy nie widzieliscie, ktorego nie znacie, ktory za 15 minut bedzie siedzial w malym biurze, gdzies na koncu magazynowych gluszy i sie troche stresowal.

#postmanstories
  • 45
@Old_Postman na pewno dostaniesz, w magazynie dostać kontrakt to nie problem gdy reprezulentujesz minimalny poziom. Ja bym na Twoim miejscu uważał, bo chcą Cię zatrzymać na siłę, byś się bał rozwijać bo "a mam tu kontrakt to nie będę nowej pracy szukał" :) Niestety wiele ludzi się na to łapie i pracują w jednej pracy po pare lat, totalnie się nie rozwijając, Anglicy dobrze o tym wiedzą, dlatego często rzucają takie (jak